Юна піаністка з Ірпеня Анна Кушнірук стала лауреаткою міжнародного фестивалю
29 Aug 13:39, 2022
Вихованка Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. Михайла Вериківського – піаністка Анна Кушнірук – стала лауреаткою другої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Sea Stars», який проводився в Хорватії. Про це повідомляється на сторінці навчального закладу у фейсбуці.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/08/301831407_3337420769870073_7045988301839861454_n-721x1024.jpg)
У школі мистецтв дівчинка вчиться гри на спеціалізованому фортепіано у класі викладачки Наталії Манівої.
Крім того, повідомляється, що Анна і ще один учень Наталії Манівої Микола Кривуля посіли другі місця на Благодійному багатожанровому дистанційному фестивалі мистецтв «В ім’я України».
Нагадаємо, наприкінці 2020 року Анна Кушнірук стала переможницею І Відкритого дистанційного виконавського конкурсу «Український Ренесанс».
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!