Юна скрипалька з Ірпінської школи мистецтв перемогла на міжнародному конкурсі
09 Jan 09:49, 2023
Вихованка Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Єва Афанасьєва, яка навчається гри на скрипці, стала лауреаткою першої премії Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Наша Україна». Про це повідомляється на сторінці школи у фейсбуці.
Єві 9 років, вона вчиться у класі викладачки Марії Радченко, концертмейстерка Олена Мельничук.
На конкурс юна скрипалька представила словацьку народну пісню «Спи, моя люба».
Творче змагання проводилося за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики і Міністерства освіти та науки України.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/324851944_424441339826400_7019572388497380888_n.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/01/323895864_543266757751433_5745578844646183772_n-1024x724.jpg)
Нагадаємо, учениця відділу спеціалізованого фортепіано Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Діана Бондарева здобула перемогу на Міжнародному чесько-українському конкурсі мистецтв «Зимова казка».
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!