Юні ірпінські художники відвідали виставку «Намальований Ірпінь» у Києві (відео)

У столичному Центральному будинку художника працює виставка «Намальований Ірпінь». У ній представлені картини, створені в рамках однойменних художніх пленерів – усього майже півтори сотні робіт різних майстрів із України та з-за кордону. Сьогодні експозицію відвідали учні Ірпінської спеціалізованої школи художнього профілю №1.

Для багатьох школярів такі екскурсії є гарною мотивацією до творчості.

«Найбільше нам сподобалась картина нашого вчителя Костянтина Могилевського (заслужений художник України – ред.). Наша школа дуже пишається, що він є нашим учителем, і ми дуже вражені тим, що він малює», – сказала журналісту ITV одна з учениць.

«Подивилися на картини – і побачили на кожній намальований Ірпінь. Настрій у дітей піднімається, і вони стають упевненіші», – зазначила заступниця директора школи Олена Чернятинська.

Разом зі школярами приїхав і перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин. Кожен юний художник отримав від нього додаткову мотивацію – набір для малювання.

«Раніше про Ірпінь говорили як про літературну столицю, а зараз ми пишаємося, що люблять його й художники. Нам приємно, що наш “Намальований Ірпінь” відомий і в столиці, і що до цих творчих подій долучаються наші діти», – сказав Маркушин.

Виставка в Будинку художника організована в рамках п’ятого міжнародного пленеру «Намальований Ірпінь». Цього року йому присвоєно ім’я заслуженого художника України Володимира Сидорука.

«Поки триває виставка в Центральному будинку художника Національної спілки художників України, художники в Ірпені продовжують роботу над “Намальованим Ірпенем”, – говорить керівник відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк. – Уже дуже багато полотен готові, але глядачі зможуть побачити їх у Центральній бібліотеці міста в цю п’ятницю, 14 лютого, о 13.00».

А з «Намальованим Ірпенем» у Центральному будинку художника можна познайомитись до 16 лютого.