Реклама

Юні ірпінські регбісти привезли із міжнародного турніру 3 та 7 місце

Viber Image 2019 05 02 , 13.14.27

Юні регбісти Ірпінської  ДЮСШ нещодавно повернулися із Чехії. Там відбувся міжнародний юнацький турнір  DRAGON CUP.

У змаганнях взяли участь вихованці тренера Ірпінської ДЮСШ Сергія Брюзгіна.   Команди були представлені у двох вікових категоріях. Гравці 2007-2008 р.н. вибороли 3 місце. А  спортсмени 2005-2006 р.н. посіли 7 місце. Супротивниками ірпінських спортсменів були досвідчені команди із Франції, Австрії, Польщі та інших країн.

Тренер каже, що результати команд були очікуваними. “Я передбачав такі результати. Ми давно хотіли спробувати свої сили у Чехії, і ми це зробили. У Чехії – 50 команд, які конкурентні у відборі, а у нас – 10 і менше. Для кращих результатів у майбутньому нам потрібно більше виїздів, змагань, практики”, – розповів Сергій Брюзгін.

 Успіхи спортсменів прокоментував голова Інвестиційної ради Ірпеня, лідер команди “Нові обличчя” Володимир Карплюк: “Ми радіємо, що спортсмени з Ірпеня продовжують традиції представляти наше місто та Україну на міжнародному рівні. Наші хлопці дуже талановиті і працьовиті, адже спорт – це кропітка робота, яка вимагає дисципліни, системності і здорового способу життя. Вітаємо наших регбістів і їхнього тренера Сергія Брюзгіна з результатами змагань. Бажаємо нових успіхів і перемог”.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама