Реклама

Юні регбісти з Ірпеня виграли Чемпіонат України

регбісти

Команда Ірпінської ДЮСШ стала чемпіоном України з регбі-7 серед юнаків 2003-2004 років народження.

Про це повідомив лідер команди «Нові обличчя» Володимир Карплюк:

«Вітаю ірпінських регбістів з черговою вагомою перемогою! Команда Ірпінської ДЮСШ стала чемпіоном України з регбі-7 серед юнаків 2003-2004 років народження. Вирішальні змагання відбулися 22 червня на стадіоні Університету державної фіскальної служби України. Наші хлопці під наставництвом досвідчених тренерів Леоніда Денбновецького та Євгена Грабовецького впевнено обійшли регбістів з Одеси, Івано-Франківська та Донеччини. Пишаємося вами! Успіху і перемог!»

Як відомо, нещодавно в Ірпені відбувся перший тур Чемпіонату України з регбі-7 серед команд вищої ліги. Ірпінська команда «РК Ірпінь-ДЮСШ» приймала спортсменів з Хмельницького, Рівного, Івано-Франківська та три команди з Києва.

Раніше Ірпінська міська рада повідомляла, що в одному зі своїх інтерв`ю Президент Федерації регбі Київської області Сергій Брюзгін зауважив, що Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа виховує успішних регбістів.

«Дуже радують хлопці 97-го року, які кожен сезон займають призові місця в національній першості. Та й в цілому, багато талановитих вихованців починали свій регбійний шлях саме в Ірпені».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама