Юні спортсмени з Ірпеня здобули 7 медалей на всеукраїнському турнірі з фехтування на шпагах
15 Feb 11:57, 2022
Вихованці ірпінського фехтувального клубу «Вершина» здобули дві золоті, три срібні й дві бронзові нагороди на всеукраїнському турнірі з фехтування на шпагах «Мураха», проведеного Національною дитячою лігою ім. В. Миронюка. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці засновниця й тренерка клубу Олена Штангеєва.
У перший день змагань, які відбулися в Запоріжжі 12–13 лютого, золоту медаль виборола Маргарита Ангарська, срібні – Марія Мальчевська, Уляна Таран і Дмитро Щербак, бронзові – Владислав Штангеєв і Поліна Полякова.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/273428824_4859191847500077_5563286095397082904_n.jpg)
Наступного дня Марія Мальчевська завоювала золото. Як відзначила тренерка, перемогу спортсменка здобула «в дуже тяжкій боротьбі».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/273976386_4861849510567644_1150251740881645914_n.jpg)
Крім того, представник ірпінського клубу Михайло Махотенко посів на турнірі 5 місце, Іван Падусенко – 6-е, Святослав Шевченко – 7-е.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/273409785_4859191197500142_5663150069554740878_n.jpg)
Усього в турнірі «Мураха» взяли участь понад 150 фехтувальників із Ірпеня, Києва, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Львова, Черкас, Хмельницького, Ужгорода, Олександрії та Слов’янська.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/photoeditorsdk-export-2022-02-15T115816.083.png)
Нагадаємо, минулого тижня вихованка ірпінського фехтувального клубу «Вершина» Марія Колеснікова здобула бронзову нагороду на відкритих всеукраїнських змаганнях Національної дитячої ліги ім. В. Миронюка з фехтування на шаблях.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!