Юні волейболістки з Ірпеня перемогли в міжрегіональному турнірі
01 Feb 17:22, 2022
Волейболістки 2008 року народження з Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи здобули перше місце у турнірі, який пройшов у Чернігові за участю дівочих команд із трьох областей України. Про це повідомила у фейсбуці тренерка ДЮСШ Людмила Вдовіна.
У турнірі змагались 6 команд: по одній – із міста Коростеня Житомирської області та з Бучі й по 2 – з Ірпеня та Чернігова. «Наші красуні в запеклій боротьбі вибороли 1-е місце», – зазначила тренерка.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2022/02/photoeditorsdk-export-2022-02-01T173144.349.png)
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!