З Днем поліції привітали ірпінських спецпризначенців (фото)
04 Jul 15:09, 2020
Привітання з Днем Національної поліції України приймали сьогодні бійці поліцейської роти спеціального призначення, яка дислокується в Ірпені на Київщині.
«Тут служать відважні чоловіки. Багато з них пройшли АТО, захищаючи наші східні кордони. Сьогодні разом з головою Ради ветеранів АТО Антоном Головенком привітали наших спецпризначенців з професійним святом – Днем Національної поліції України. Нехай кожна ваша операція буде вдалою! Бажаю професійного зростання та особистого щастя. Дякую за службу!», — зазначив на своїй сторінці в соцмережі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.
«Нагадаю, що сьогодні Національній поліції України виповнюється 5 років. Перші поліцейські склали присягу на вірність українському народові 4 липня 2015 року. Це День народження сучасної української поліції», — додав він.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/107014708_2809659302653907_496619385669470072_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106707104_2809660199320484_2501048824754960475_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106719956_2809659952653842_3647583668172194961_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/107445308_2809659625987208_1225885246737618167_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/107168728_2809660632653774_7646711605493819138_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106719270_2809659262653911_1439967422672290773_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106744329_2809659899320514_1198802212643463368_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106786678_2809659289320575_6922269834672921360_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/75210750_2809659439320560_6441248186255121981_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106911614_2809659442653893_5988231814760305246_o-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/photoeditorsdk-export-99-1024x671.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/107074444_2809660712653766_1130066505241579622_o-1024x521.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/07/106909141_2809660252653812_4628419781157266525_o-1024x683.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!