З якими лікарями Ірпінської амбулаторії №6 можна підписати декларацію
16 May 10:53, 2023
В Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги нагадали, що мешканці громади ще можуть підписати декларації з лікарями амбулаторії №6, що на вулиці Ветеранів Афганістану, 18а. Наразі приймати нових декларантів готові троє лікарів амбулаторії.
Підписати декларацію можна з сімейною лікаркою Тетяною Єпіфановою. Незабаром вона буде приймати пацієнтів ще й як лікар-офтальмолог.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_10-05-16-576x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_10-05-14-692x1024.jpg)
Також готова приймати нових декларантів сімейна лікарка Марія Рибак.
«Дуже чуйна та уважна», — розповідають про Марію Рибак у медичному центрі.
![Дизайн без назви](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/03/Dyzayn-bez-nazvy-1024x576.png)
Крім того, нових маленьких пацієнтів чекає лікарка-педіатр Наталія Курган.
«Завжди на зв’язку, знає підхід до діток, завітає на первинний патронаж або виклик додому», — зазначають в Ірпінському центрі медико-санітарної первинної допомоги.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_10-05-15-768x1024.jpg)
Для підписання декларації з лікарями амбулаторії №6 телефонуйте в реєстратуру: (04597) 9-52-06, (099) 003-03-16.
Раніше в Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги нагадали, що після підписання декларації з сімейним лікарем чи педіатром пацієнти можуть отримувати певні діагностичні послуги безкоштовно.