З понеділка в Ірпінській громаді на «дистанційку» перейдуть молодші школярі (відео)

Із понеділка, 31 січня, початкові класи шкіл Ірпінської громади вслід за 5–11-ми класами переходять на дистанційну форму навчання. Про це повідомив ITV начальник управління освіти і науки Ірпінської міськради Олег Білорус.

«Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) від 26 січня учні 5–11-х класів із 27 січня були переведені на навчання за дистанційною формою. При цьому на навчанні за очною формою вчора і сьогодні залишалися учні 1–4-х класів. Ми хочемо, щоб ця категорія дітей якомога довше навчалася безпосередньо в школі, тому що це проблема в першу чергу для батьків, і ми все робимо для того, щоб саме так і було, але динаміка показників захворюваності на сьогоднішній день стрімко зростає і говорить про те, що ми вже дійшли до того моменту, коли не тільки безпека дітей є пріоритетом, а й освітній процес є недосконалим у таких умовах», – зазначив керівник управління.

За його даними, вчора на уроках були відсутні 20% молодших школярів (15% захворіли на COVID-19 і ГРВІ), а сьогодні – вже 24% (COVID-19 і ГРВІ – у 18%); вчора на самоізоляції були 18 початкових класів, сьогодні – 25.

«Ми дослухалися до думки керівників закладів освіти, батьків і прийняли найбільш оптимальне рішення для здоров’я дітей і якості освітнього процесу: з понеділка для учнів 1–4-х класів організований навчальний процес із використанням дистанційних технологій», – сказав Олег Білорус.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!  

НОВИНИ

Юні патріоти з Ірпеня збирають кошти для ЗСУ (відео)

11 сер 20:28

Детальніше
Володимир Карплюк очолив представництво Конфедерації будівельників України на Київщині (відео)

11 сер 19:49

Детальніше
Валерій Харчишин, Олександр Пономарьов і Коля Сєрга стали медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня

11 сер 18:26

Детальніше
Більш ніж у 30 будинках в Ірпені вже замінили пошкоджені вікна й двері, ще в 50 зроблять це до кінця місяця, – Маркушин (відео)

11 сер 17:16

Детальніше
Для мешканців санаторію «Дубки» й «Залізного містечка» в Ірпені організовують спортивні тренування  

11 сер 14:39

Детальніше
Абоненти Ірпіньводоканалу заборгували підприємству понад 35 млн грн

11 сер 12:47

Детальніше
Україна отримає додаткове фінансування для впровадження заходів із енергоефективності

11 сер 12:07

Детальніше
Українські військові обстрілюють ворога снарядами з написом «За Ірпінь» (відео)

11 сер 11:09

Детальніше
Всі новини