За 9 місяців населення Київщини збільшилося на 9 тисяч осіб

За 9 місяців населення Київщини збільшилося на 9 тисяч осіб

З 1 січня по 1 жовтня цього року населення Київщини збільшилося на 9068 осіб. Про це свідчать дані Головного управління статистики в Київській області.

Відомство зазначає, що збільшення чисельності жителів регіону відбулося виключно за рахунок міграційного приросту – це 19771 особа. Водночас зафіксовано природне скорочення населення – 10703 людини. Зараз в області на 100 померлих – лише 50 живонароджених.

Станом на 1 жовтня чисельність населення Київщини становила 1 млн 777 тис. осіб. 62% з них – жителі міст і селищ міського типу, 38% – сільської місцевості.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені протестували сучасну комунальну техніку данського виробництва

15 Jun 20:28

Детальніше
В Ірпені відбувся благодійний захід «Петельки та пацьорки»: на підтримку Сил оборони зібрали понад 21 тисячу гривень

15 Jun 20:22

Детальніше
Майже 300 родин отримали ключі від нових квартир у «Атмосфері Лайф» у Вишневому (відео)

15 Jun 19:17

Детальніше
Під обстрілами та сиренами: у Бучанському районі поліцейські розшукали зниклу жінку

15 Jun 18:53

Детальніше
50 дітей Гостомельської громади вирушили на оздоровлення до озера Синевир

15 Jun 18:19

Детальніше
Війна забрала життя Захисника з Михайлівки-Рубежівки Максима Костюченка

15 Jun 18:15

Детальніше
Для жителів Забуччя та Михайлівки-Рубежівки змінюється розклад автобуса №339

15 Jun 17:24

Детальніше
Новітні технології посилюють захист неба над Київщиною

15 Jun 16:28

Детальніше
У Гостомелі будують новий житловий комплекс на місці зруйнованих війною будинків

15 Jun 15:23

Детальніше
У Забуччі проведуть виїзну вакцинацію домашніх тварин проти сказу

15 Jun 15:18

Детальніше
На Київщині затримали жінку, причетну до однієї із наймасштабніших атак рф по столиці, — СБУ 

15 Jun 15:15

Детальніше
Всі новини