За добу на Київщині – 235 випадків COVID-19, померли 15 хворих

За добу на Київщині – 235 випадків COVID-19, померли 15 хворих

Протягом попередньої доби COVID-19 діагностували у 235 жителів Київщини. Померли 15 хворих. Були госпіталізовані 50 осіб, видужали 608. Такі дані опублікувала пресслужба Київської облдержадміністрації з посиланням на обласний центр контролю та профілактики хвороб.

У Приірпінні за добу виявили 44 випадки захворювання: 25 – в Ірпені, 11 – Бучанській громаді, 5 – у Гостомельській і 3 – в Коцюбинській. Водночас зареєстрували 25 одужань: 20 – в Ірпінській громаді, 3 – в Бучанській і 2 – в Гостомельській.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, від початку епідемії в Київській області було лабораторно підтверджено 185103 випадки COVID-19, померли 4639 хворих, зафіксовано 174372 одужання.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Недоліки та переваги Ірпеня на думку містян — опитування ITV (відео)

16 May 18:26

Детальніше
Ірпіньводоканалу – 50: в Ірпені відзначили працівників комунального підприємства 

16 May 18:15

Детальніше
Учень ІЛІТу - призер Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

16 May 17:14

Детальніше
Дайджест найважливіших подій цього тижня в Ірпінській громаді (10.05-16.05)

16 May 16:49

Детальніше
Ірпінь вперше відправив на фронт наземний дрон нового покоління

16 May 16:03

Детальніше
У Бородянці відбувся круглий стіл за участі ветеранів і міських управлінців (відео)

16 May 09:02

Детальніше
«Маємо налагодити роботу правильно, так як має бути: кожен платить по факту», - директор Ірпіньводоканалу про сплату за стоки з Бучі і Ворзеля

15 May 19:34

Детальніше
Візерунки на полотні та дереві: в ірпінському музеї виставили унікальні експозиції (відео)

15 May 18:22

Детальніше
Ірпінця оштрафували за незаконне підключення до газопроводу

15 May 18:17

Детальніше
В Ірпені планують заасфальтувати частину дороги на вулиці Лісовій (відео)

15 May 16:59

Детальніше
Неприємних запахів на в’їзді в Ірпінь більше не буде: станцію зливу каналізаційних стоків перенесуть

15 May 16:00

Детальніше
Всі новини