За перший місяць роботи Історико-краєзнавчий музей відвідало понад 700 осіб
13 Feb 09:35, 2024
За перший місяць роботи Історико-краєзнавчий музей відвідало 782 особи. Про це повідомила начальниця відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.
Також працівниками відділу культури та музею було проведено 51 екскурсію й відкрито персональну виставку Владислава Задворського.
![428462354 944691974109177 4563158580158438082 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/428462354_944691974109177_4563158580158438082_n-1024x768.jpg)
![428378306 944691954109179 6823691707762012489 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/428378306_944691954109179_6823691707762012489_n-1024x768.jpg)
«За цей час у музеї побувало чимало почесних гостей, представників іноземних делегацій, мешканців громади та ВПО, дітей та дорослих. Ми вдячні кожному, хто допомагав на у тому, щоб наш заклад став сучасним, креативним, інтерактивним, інклюзивним. Подяка усім за позитивні відгуки і конструктивну критику. Попереду багато чудових заходів та проєктів», — повідомила Євгенія Антонюк.
![427946624 944691850775856 8419970362092607346 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/427946624_944691850775856_8419970362092607346_n-1024x768.jpg)
![428374417 944691934109181 1031727029355418163 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/428374417_944691934109181_1031727029355418163_n-1024x461.jpg)
![427991105 944691817442526 3385769185629011205 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/02/427991105_944691817442526_3385769185629011205_n-1024x768.jpg)
Нагадаємо, оновлений Історико-краєзнавчий музей відкрили місяць тому. У закладі оновили експозицію. До неї додали інтерактивні елементи – віар-окуляри та плазми, які значно осучаснили виставку. Також окрему залу виділили для абсолютно нових експонатів – свідчень російського вторгнення на території Ірпінської громади у 2022 році.