За підтримки Інвестиційної групи «Molodist» відбудеться форум «Будівництво та девелопмент 3.0»

241234893_388628965977068_5519577266745206639_n

У вівторок, 26 жовтня, за підтримки Інвестиційної групи «Molodist» у Києві відбудеться форум «Будівництво та девелопмент 3.0» («Building&Construction Forum 3.0»), який організовують Конфедерація будівельників України, Ukrainian Real Estate Club та «Pro.Property». Про це повідомляє сайт групи «Molodist».

Форум «Будівництво та девелопмент 3.0» – це професійна платформа для спілкування всіх, хто залучений до сфери нерухомості та будівництва, а саме будівельних та девелоперських компаній, виробників будматеріалів, архітекторів, інженерів, консультантів, маркетологів та спеціалістів суміжних сфер, що працюють на будівельному ринку, а також представників фінансових установ та банків.

Модератором панельної дискусії на тему «Розвиток міст та громад, успіх синергії» виступить СЕО Інвестиційної групи «Molodist», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк. 

На форумі будуть обговорюватися всі зміни та новини за останній рік. Також передбачено:

  • пряме та відкрите спілкування представників влади з професійною спільнотою;
  • ознайомлення з аналітикою та новелами законодавства; 
  • доповіді лідерів та провідних фахівців;
  • дискусії щодо нових технологій та майбутнього галузі.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/2WwRSOs.

Форум проходитиме в готелі «Intercontinental Kiev» на вул. Великій Житомирській, 2А.

Відвідати захід наживо буде можливо лише для вакцинованих осіб або тих, хто має негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше ніж за 72 години до дня форуму. Всім іншим Конфедерація будівельників пропонує приєднатися онлайн (під час реєстрації ці учасники зможуть обрати пакет «Quarantine»).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!