За тиждень-два в Ірпені почнуть зносити будинок на вул. Северинівській

312234644 549739803817764 3651389867302804670 N

Наприкінці жовтня чи на початку листопада в Ірпені почнеться знесення будинку №136 на вул. Северинівській. Під час зустрічі з його жителями міський голова Олександр Маркушин і депутатка міськради Оксана Нечитайло повідомили, які документи потрібно принести до ІМР для внесення даних до реєстру демонтованого майна.

«Продовжую зустрічатися із мешканцями будинків, які підлягають демонтажу. Разом із депутаткою Ірпінської міськради Оксаною Нечитайло спілкувалися з ірпінцями, які проживали в будинку на Северинівській, 136. Зараз там, на жаль, жити неможливо. Через ворожі обстріли в будівлі виникла сильна пожежа, і зараз будинок належить до 4-ї категорії руйнування. За тиждень-два почнемо його знесення», – написав Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

«Якщо Ви не були на зустрічі і маєте запитання, звертайтеся до своєї депутатки Оксани Нечитайло — вона завжди на зв’язку з людьми зі свого округу. І за це я їй щиро дякую!» – додав мер.

Нагадаємо, через тиждень-два також розпочнеться знесення зруйнованих будинків №№6, 12 і 14 на вул. Покровській.  

Днями в Ірпені завершився демонтаж першого зруйнованого багатоквартирного будинку, що знаходився на вул. Гостомельське шосе.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!