Реклама

Засідання великоднього «Патефону» у Боярці

Бабусі і дідусі з Боярки точно знають як весело і цікаво проводити час. Кілька років тому для людей поважного віку у місті створили клуб «Патефон». На засіданнях, які проходять регулярно, ніхто не нудьгує, кажуть старожили.

Володимир Німчук мешканець м. Боярка:

«Це дуже поважний клуб і дуже цікавий, тому що людей багато такого шановного віку».

Таїсія Бондар мешканка м. Боярка:

«Завжди і співаємо, і танцюємо, а що робить на старості год?»

Великодні засідання «Патефону» розтягнулися аж на два дні. Люди поважного віку збиралися і у старій і у новій частині Боярки. Як завжди спілкувалися та слухали пісень.

Олександр Зарубін, Боярський міський голова:

«Коли ми починали, тут було 10-15 чоловік, а зараз дійшло до того, що люди один одному передають, діляться тим, що дійсно їм цікаво. В них є, як провести вільний час. Почали приєднуватися нові люди до клубу. І нам дуже приємно, що зараз кожен патифон – це вже більше, як 100 людей».

Поміж виступами фольклорних колективів говорили і про розвиток рідного міста. На думку лідера команди «Нових облич» Володимира Карплюка, який теж приїхав на свято, майбутнє Боярки — у сильній та успішній об’єднаній територіальній громаді.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:

«Вам необхідно негайно формувати свою об’єднану громаду і тоді ті 250 млн, які ви платите в районний бюджет, будуть лишатися на місці. Ви зможете ними управляти на місці. Я хочу, щоби ви своєю громадою трималися один за одного і розуміли, якщо Боярка стане самостійною громадою, ваш розвиток буде шаленим».

Із оптимістичними очікуваннями старожили Боярки вже готуються до наступного засідання «Патефону». Його планують провести вже до Дня Матері.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама