Заступника прокурора Ірпеня Роговенка звинуватили в тиску на бізнес

photo_2019-11-21_11-20-34

Заступника Ірпінського прокурора Максима Роговенка звинуватили в тиску на бізнес та втручанні в господарську діяльність. За неформальною вказівкою Роговенка здійснювався незаконний демонтаж металевих конструкцій – носіїв рекламної кампанії – з перевищенням службових повноважень, що призвело до пошкодження й вилучення майна власників (ПП «Передайз» і ТОВ «Стрітс») та орендаря (ТОВ «Піар-лайн») цих конструкцій.

«Заступник Ірпінського прокурора Максим Роговенко дав неформальну команду порушити кримінальне провадження №42019111200000613 від 10.09.2019 р., організовуючи цілеспрямований тиск на бізнес, перешкоджаючи господарській діяльності ТОВ “Піар Лайн”. Кримінальне провадження порушене за відсутності складу злочину з огляду на предмет  кримінального провадження. Частиною 1 статті 343 Кримінального кодексу України передбачено, що втручання в діяльність працівника правоохоронного органу полягає у здійсненні впливу у будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися прийняття незаконного рішення. Проте, в даному випадку наявні цивільно-правові відносини, а не кримінальне правопорушення», – йдеться в журналістському розслідуванні інтернет-видання «Нова Влада».

«Дії слідчих щодо демонтажу металевих конструкцій – носіїв рекламної кампанії, здійснювались з перевищенням службових повноважень, що призвело до пошкодження та вилучення майна власників (ПП “Передайз” та ТОВ “Стрітс”) та орендаря (ТОВ “Піар-лайн”) цих конструкцій. Постановою слідчого від 12.09.2019 р. в якості речового доказу було визнано рекламні щити, але після вказівок Максима Роговенка демонтували не тільки рекламні щити, а повністю всі металеві конструкції разом з рекламними щитами. Внаслідок незаконних дій прокуратури було завдано збитків власникам майна, а саме був вчинений грабіж металевих конструкцій, які належать ПП “Передайз” та ТОВ “Стрітс” та перебували у володінні ТОВ “Піар-лайн” на підставі відповідних договорів. Внаслідок незаконних дій прокуратури було завдано збитків власникам, які втратили можливість розмістити на металевих конструкціях інші біг-борди та повинні понести додаткові витрати на повторне встановлення рекламних конструкцій, що були вилучені та демонтовані з залученням підрядних організацій. При цьому збитки орендаря внаслідок незаконних дій слідчих полягають у позбавленні можливості підписувати договори про надання рекламних послуг в майбутньому для розміщення рекламних кампаній на цих біг-бордах. Як наслідок, вбачається упущена вигода (втрата грошових коштів), відсутність можливості продовжити виконання діючих договорів про надання рекламних послуг, у зв’язку з чим змушені повернути кошти за рекламну компанію клієнтам (упущена вигода); у майбутньому (власник) понесе витрати на повторне встановлення рекламних конструкцій, що були вилучені та демонтовані з залученням підрядних організацій та оплатою їх послуг», – зазначають журналісти.

Місцеві активісти неодноразово називали Максима Роговенка «кілером у прокурорських погонах» у зв’язку з виконанням ним політичних та господарських замовлень, отриманням неправомірної вигоди від усунення конкурентів та політичних опонентів замовників. Дії Роговенка мають системний та одноманітний характер. У колективі він характеризується як жадібний, колегам із замовлень віддає лише «крихти». Дехто, не витримавши образливих подачок Роговенка, навіть звільнився з прокуратури. Колеги називають Роговенка «Макс Гниль» – через особливості його характеру та через постійні замовлення на робоче місце дешевих курей-гриль. Більшість замовлень Роговенко намагається виконати руками своїх підлеглих, обіцяючи їм підвищення заробітної плати та обід у дорогому ресторані. Проте замість смачного обіду його колег зазвичай чекає лише курка-гриль та пляшка оковитої. А Максим Роговенко тим часом продовжує оформлення квартир на своїх друзів, родичів та близьких. Але це вже тема наступних журналістських розслідувань.

НОВИНИ

Благодійні організації «Child Fund», «We World» і «Жовто-Блакитні Крила» розширять допомогу ірпінцям

29 вер 20:17

Детальніше
В Ірпені почали демонтувати зруйновані рашистами будинки (відео)

29 вер 19:28

Детальніше
Маркушин обговорив із литовськими дипломатами план відбудови ірпінського дитсадка «Радість»

29 вер 18:19

Детальніше
Будівельники України обговорили шляхи допомоги Ірпеню (відео)

29 вер 17:42

Детальніше
Офіцери з Броварів подарували Ірпінській бібліотеці понад 120 книг

29 вер 16:34

Детальніше
Євгенія Антонюк: «Кожна нова адреса, де замінили вікна – це справжня перемога для громади»

29 вер 14:56

Детальніше
Фонд відновлення Ірпеня представив відеорозповідь про зруйнований будинок родини Вдовенків (відео)

29 вер 13:34

Детальніше
Благодійний фонд «Карітас» запускає на Київщині новий проєкт із проведення ремонтів пошкодженого житла

29 вер 12:03

Детальніше
Всі новини