Заступники мера привітали молодят, які побралися сьогодні в Ірпені (фото)
14 Feb 20:51, 2020
Сьогодні, в День закоханих, перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин і заступниця мера Юлія Устич привітали молоду пару, яка зареєструвала шлюб у місцевому відділі РАЦС.
«В Ірпені цього дня народилася молода сім’я – шлюб взяли Валентин Куліш і Сніжана Лазоренко. Щиро вітаємо молодят із цим знаменним днем. Бажаємо родині Кулішів щастя, достатку, і щоб кохання супроводжувало їх довгі роки! Любові всім і кожному у цей чудовий день!» – зазначив Олександр Маркушин.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/84738612_2684689568484215_6760796552794472448_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86793513_2684689425150896_1397169766380077056_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/84391799_2684689631817542_8357894727521009664_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86189291_2684689558484216_3319191296609878016_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86671205_2684689741817531_866249222331039744_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86269686_2684689955150843_3831946787581591552_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86496696_2684690055150833_5884883581032988672_o.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2020/02/86603471_2684689428484229_6329853041985978368_o.jpg)
Фото Олега Гриба
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!