Заступницею директора ІЛІТ стала Марія Гостін

Photoeditorsdk Export 2021 10 02t140239.319

Вчителька англійської мови Ірпінського ліцею інноваційних технологій (ІЛІТ) Марія Гостін стала заступницею директора цього освітнього закладу. На новій посаді вона відповідатиме за інноваційний розвиток ліцею та зв’язки з громадськістю.

«Перше. Для мене це велика честь, і я виправдаю довіру Ірпінського міського голови Олександра Маркушина та керівництва міста. Друге. Для мене це виклик. І вже найближчим часом я покажу конкретні результати своєї роботи. Третє. Мені приємно працювати в команді потужних викладачів ІЛІТ. Попереду – високі місця ІЛІТ в освітніх рейтингах. Четверте. Вірю в те, що учні ІЛІТ – це майбутні генії, ім’я яких неодмінно увійде як мінімум в історію України та додатково прославить наш прекрасний Ірпінь», – написала Марія Гостін на своїй сторінці у фейсбуці.

Новопризначеній заступниці директора ліцею 27 років, вона родом із м. Малин на Житомирщині. Навчалася в Національному транспортному університеті в Києві (ступінь магістра у сфері туризму) та Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка (магістратура). Крім того, здобуває диплом учителя англійської мови міжнародного зразка. В ІЛІТ працює третій рік.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!