Заступницею директора ІЛІТ стала Марія Гостін

photoeditorsdk-export - 2021-10-02T140239.319

Вчителька англійської мови Ірпінського ліцею інноваційних технологій (ІЛІТ) Марія Гостін стала заступницею директора цього освітнього закладу. На новій посаді вона відповідатиме за інноваційний розвиток ліцею та зв’язки з громадськістю.

«Перше. Для мене це велика честь, і я виправдаю довіру Ірпінського міського голови Олександра Маркушина та керівництва міста. Друге. Для мене це виклик. І вже найближчим часом я покажу конкретні результати своєї роботи. Третє. Мені приємно працювати в команді потужних викладачів ІЛІТ. Попереду – високі місця ІЛІТ в освітніх рейтингах. Четверте. Вірю в те, що учні ІЛІТ – це майбутні генії, ім’я яких неодмінно увійде як мінімум в історію України та додатково прославить наш прекрасний Ірпінь», – написала Марія Гостін на своїй сторінці у фейсбуці.

Новопризначеній заступниці директора ліцею 27 років, вона родом із м. Малин на Житомирщині. Навчалася в Національному транспортному університеті в Києві (ступінь магістра у сфері туризму) та Полтавському національному педагогічному університеті ім. В. Г. Короленка (магістратура). Крім того, здобуває диплом учителя англійської мови міжнародного зразка. В ІЛІТ працює третій рік.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!