Реклама

Жінки Ірпеня малювали своє місто (відео)

Асоціація жінок Приірпіння «Дія» спільно з партією «Нові Обличчя»  не втомлюються надихати ірпінчанок на нові історії успіху. Цього разу вони організували майстер-клас від засновниці художньої школи класичного рисунку і живопису «Hurgri Art School» Євгенії Харґрі. Для творчості вибрали місце на природі — Парк Незнайка.

Віолетта Кременчук, депутатка Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя»:
«Головне цього вечора — показати, що успішні жінки — це творчі люди, це люди, які об’єднуються заради гарних справ і роблять щось гарне для нашого міста».

Оксана Нечитайло, заступниця голови «Асоціації жінок України “Дія”. Приірпіння»:
«Про це наші всі творчі вечори — про те, як жінка вміє творити, як вона творить нове життя, творить добробут і тепло у своїй родині та як вона творить мистецтво. Сьогодні це образотворче мистецтво».

Більшість учасниць сьогодні вперше взяли до рук пензель і спробували побути художниками. Їхнім завданням було зобразити Ірпінь мовою графіки — намалювати ірпінські сосни.

Євгенія Харґрі, засновниця художньої школи класичного рисунку і живопису «Hurgri Art School»:
«Учасникам майстер-класу я запропонувала техніку «алла прима», яка виконується тут і зараз — вона передбачає короткостроковість виконання і непередбачуваність».

Додатковою мотивацією до творчості стала імпровізована виставка картин, створених в Ірпені. Частина з них написані під час пленерів «Намальований Ірпінь», інші — роботи Євгенії Харґрі та її вихованців.

Євгенія Антонюк, керівниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради:
«Це учасники або всіх п’яти пленерів, які проходили в Ірпені, або хтось чотири рази брав участь, а хтось тільки в останній рік — тобто, майже у всіх є різний досвід роботи на ірпінських пленерах протягом останніх п’яти років».

Учасниці майстер-класу кажуть — раді можливості відкрити в собі приховані таланти, і з задоволенням понесуть створені власноруч картини додому.

«Це абсолютно перший мій досвід, я до цього взагалі ніколи не малювала. Я в захваті!»
«Проходили мимо, і нам дуже сподобалось, ми затрималися».
«Заберемо картину додому й повісимо її».
«Мені дуже сподобалося сьогодні. Мені здається, дуже гарно».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама