Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

24102022 Sotsialni Poslugy

На найближчій сесії Ірпінської міської ради 29 лютого має відбутися голосування за створення нового комунального некомерційного підприємства «Центр надання соціальних послуг». Про це журналістам ITV стало відомо з оприлюдненого порядку денного.

Облаштувати такий центр планують у приміщенні нинішнього Територіального центру соціального обслуговування на вулиці Матвія Донцова, 15.

«Юридична особа Територіального центру соціального обслуговування йде на ліквідацію. Ті послуги, які надавалися у Терцентрі, будуть надаватися в одному з відділень Центру надання соціальних послуг, і плюс ми додаємо декілька відділень. Тобто те, що ми не могли зробити у Терцентрі, що обмежено законодавством, ми зробили у Центрі надання соцпослуг», — розповіла директорка Терцентру Діана Бондар.

За словами Діани Бондар, після прийняття рішення на сесії потрібно буде ще зареєструвати нове КП, тож відкриють його десь у середині березня.

Основна мета майбутнього центру — надання соціальних послуг мешканцям Ірпінської громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

«У Центрі надання соціальних послуг отримати всі потрібні соцпослуги зможуть ветерани, пенсіонери, діти, люди з інвалідністю та такі, що опинилися у скрутних життєвих обставинах», — зазначила Діана Бондар.

Згідно зі статутом майбутнього підприємства, центр складатиметься із чотирьох відділень:

  • відділення надання соціальних послуг за місцем проживання/перебування організації надання адресної натуральної та грошової допомоги;
  • відділення надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості;
  • відділення Сервісного офісу у справах ветеранів;
  • відділення соцроботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Також на майбутній сесії Ірпінської міської ради депутати мають затвердити комплексну програму «Розвитку надання соціальних послуг» майбутнього комунального некомерційного підприємства на 2024-2026 роки.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300