Meest ПОШТА: як переадресувати посилку?

Не завжди є бажання чекати на кур’єра для отримання певного відправлення, або ж існують певні життєві обставини, що не дозволяють зустріти посильного в зазначений час. Тоді виникає питання, як переадресувати посилку до найближчого поштового відділення чи на іншу зручну адресу. Meest ПОШТА працює на благо своїх клієнтів, тому пропонує продуманий сервіс відправлення пакунків, коригування дати та місця їх отримання.

Як переадресувати посилку: правила та рекомендації

Змінити адресу доставлення досить просто, для цього в налаштуваннях посилки вибирається опція «Переадресація». Можна використати підказки для правильного оформлення форми. Замовляючи послугу, варто пам’ятати про правила в роботі оператора Meest ПОШТА:

  1. Безоплатна переадресація посилки доступна для пакунків вагою до 30 кг.
  2. Послуга діє лише в межах одного населеного пункту.
  3. Зміна місця отримання посилки можлива лише один раз.

Змінити адресу доставки можна в застосунку, онлайн на сайті. Через службу підтримки також можна дізнатися, як переадресувати посилку, або попросити фахівців зробити це автоматично. Для зручності клієнтів в особистому кабінеті передбачена детальна інструкція, як виконувати різні допоміжні дії з відправленнями.

Особливості співпраці з оператором Meest ПОШТА

wg3hw5KKO1iUPeWqk0DkReAUlEk-zfChxKYf7Dcl0i2MWatP2oMX1keTeVcUvbOU6chwGSg3sMCUebl_KNDi473TYG-6cP4iJWMqkkXIhLOP3Zz6fQOtvTAvQV1_rC2ZQgeN2UeFIM3PwKIb1xTFcDo

Сервіс Meest ПОШТА пропонує різні зручні інструменти для роботи з посилками. Можлива консультація щодо правил їх оформлення, пакування та доставлення. Розрахунок вартості перевезення доступний прямо на сайті за допомогою калькулятора. Переваги співпраці з оператором Meest ПОШТА:

  1. Доставлення відбуваються максимально швидко коштом грамотно розроблених логістичних маршрутів.
  2. Передбачено зручний трекінг посилок для відстеження їхнього знаходження.
  3. Пропонуються розгорнуті консультації з усіх питань щодо оформлення посилки та її подальшого отримання.
  4. Діє конкурентна вартість всіх послуг.

Meest ПОШТА працює цілодобово в режимі онлайн, тому клієнт може самостійно оформити посилку на сайті або в мобільному додатку, перевірити статус свого відправлення, зробити переадресацію, змінити дату чи отримувача тощо. Продуманий сайт та зручний трекінг посилок гарантують комфортну співпрацю, уникаючи будь-яких складнощів. Для зручності клієнтів в багатьох містах України відкрито офлайн-відділення, де можна отримати повний перелік послуг та допомогу співробітників у пакуванні та оформленні відправлення за кордон чи країною.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!