Підвищення енергоефективності: як зменшити рахунки за електроенергію та вплинути на довкілля

Кожен власник приватного будинку, квартири та офісу стикається із щомісячними рахунками за споживання електрики. Вартість цього ресурсу постійно зростає, а згубний вплив людини на природне середовище не знижується. Багато сучасних користувачів все частіше почали замислюватися про те, як знизити оплату за електроенергію і при цьому позитивно вплинути на навколишнє середовище. Багато в чому може допомогти домашній майстер, який виконує широкий спектр робіт, у тому числі — із облаштування енергоефективного будинку. Знайти найкращого фахівця дуже просто — перейдіть на https://kiev.kabanchik.ua/category/domashniy-master і виберіть того який підходить саме під ваші критерії.

Способи підвищення енергоефективності житла

Для початку варто зрозуміти, що являє собою ефективне в енергетичному плані житло. Це приміщення, яке втрачає та споживає мінімальну кількість енергії для освітлення та опалення. Щоб скоротити витрати на оплату комунальних послуг, пов’язаних з електрикою, важливо зайнятися цим питанням задовго до опалювального сезону.

Енергозберігаючі лампочки

Звичайні лампи розжарювання вже давно застаріли та втратили актуальність. На зміну їм прийшли LED-аналоги, які споживають на порядок менше енергії та повноцінно освітлюють приміщення. Замінивши всі лампи в кімнатах, власник відразу помітить зниження споживання електрики, а встановивши датчики руху, ніколи не забуде вимкнути світло в кімнаті.

Вентиляція та рекуперування

Звичайне провітрювання кімнат провокує велику втрату тепла в холодну пору. Щоб виключити таку ситуацію, важливо подбати про якісну систему вентиляції. А за допомогою рекуператорів вдасться отримувати свіже повітря з вулиці в очищеному вигляді та підвищити комфорт у приміщенні.

Терморегулятори на радіаторних батареях

646a1fe78d2bb.webp

Це особливі головки, що регулюють температуру в кімнаті. Їх встановлюють безпосередньо на батареї, з можливістю налаштування потрібної температури. Терморегулятори бувають механічними, електронними та на дистанційному керуванні. Вони дозволяють підтримувати потрібний температурний режим, підлаштовуючись під зміну погоди за вікном.

Сонячна енергія

Багато домовласників переходять на альтернативне, а саме сонячний джерело енергії. Необхідно встановити спеціальні панелі на даху або тій стороні, на яку потрапляє найбільше променів сонця. Це недешеве задоволення, але окупне у довгостроковій перспективі.

Чому енергоефективність така важлива сьогодні

Екологія страждає від великої кількості парникових газів та інших викидів, пов’язаних із діяльністю людини. Щоб зберегти природу та навколишнє середовище слід зробити свій внесок у майбутнє планети. Якщо кожен займеться енергетичною ефективністю свого житла, це дозволить зберегти природні ресурси і знизити шкідливий вплив на навколишній світ.

Хто може допомогти у створенні енергоефективного будинку

Якщо ви вирішили знизити рахунки за електроенергію та усунути джерела втрати тепла в приміщенні — багато в чому зможе допомогти домашній майстер, який надає великий спектр послуг з монтажу та налагодження різних приладів, техніки, сантехніки та інших робіт. Знайти справжнього професіонала не так просто, адже перевірити людину з вулиці неможливо.

Заходьте на платформу Кабанчик і вибирайте із сотень пропозицій відповідний вам варіант. Ви можете переконатися у високій кваліфікації майстра, переглянувши рейтинг і портфоліо та тільки після цього зв’язатися із виконавцем.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Британський журнал «The British Army Review» опублікував спецвипуск, присвячений битві на річці Ірпінь

20 Feb 17:29

Детальніше
Завтра Ірпінська громада прощатиметься із загиблим захисником Андрієм Трофименком

20 Feb 17:21

Детальніше
Зовсім скоро в Ірпені запрацює Центр надання соціальних послуг

20 Feb 17:00

Детальніше
Майже два мільйони доходу в 2023 — аналіз декларації Романа Янкового

20 Feb 14:16

Детальніше
76 ударів ножем та викруткою: поліцейські розслідують вбивство у Коцюбинському

20 Feb 11:47

Детальніше
Скільки маскувальної сітки за час своєї роботи сплели волонтери БФ "Вільні люди Ірпеня"

20 Feb 11:27

Детальніше
Депутат Ірпінської міськради пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Героїв Ірпеня

20 Feb 09:15

Детальніше
Трохи більше 200 тисяч доходу в рік та шість автівок у родинному автопарку — аналіз декларації Анатолія Кушнірчука

19 Feb 20:11

Детальніше
Всі новини