Реклама

Як транслювати зображення з iPhone на телевізори зі Smart TV

Смартфони виробництва Apple мають безліч переваг. Якщо візьмемо найпопулярніший на сьогоднішній момент флагманський iPhone 14 Pro Max, він здивує своїми характеристиками. Достатньо сказати, що процесори Apple A16 Bionic на голову обходять конкурентів. На одній платі тут розташовано сам обчислювальний процесор, графічний прискорювач, а також нейронний двигун, що здатен вчитися у процесі використання.

Але є в Айфонів і певний недолік. Вони добре інтегруються з пристроями екосистеми Apple. Та коли виникає необхідність прив’язати їх, приміром, до ПК на Windows чи до телевізорів інших виробників зі Smart TV, користувачі стикаються з певними складнощами. Одне із поширених питань – як транслювати відео та фото з Айфона на телевізор? Насправді тут немає нічого супер складного.

64461da20a75d.png

Як дублювати фото та відео з Айфона на Смарт ТВ

Назвемо деякі з доступних методів

AirPlay 2

Якщо ваш TV підтримує технологію AirPlay, передача зображень та відео з iPhone на телевізор буде дуже простою. Для цього потрібно під’єднати смартфон та телевізор до однієї мережі Wi-Fi. Потім активуйте функцію AirPlay на телефоні й знайдіть телевізор у списку пристроїв. 

Це найпростіший спосіб, що нагадує Wi-Fi Direct. Шкода, що AirPlay 2 підтримують лише деякі телевізори виробництва Samsung, LG, Sony, TCL.

Завантажте додаток виробника ТВ

Samsung та LG мають свої власні програми для передачі зображень та відео на телевізор. Також можна використовувати застосунки від сторонніх розробників. Перед завантаженням треба переконатися, що воно підходить саме до вашої моделі ТВ та версії iOS. Подальший спосіб дій такий самий, як під час трансляції відео через AirPlay:

  • обидва пристрої мають бути під’єднані до домашньої мережі Вай-фай;
  • вмикаєте додаток на Айфоні;
  • він швидко знаходить телевізор і утворює з ним пару;
  • дублюєте дисплей смартфона на екран ТВ.

За допомогою таких додатків можна не лише передавати фото та відео, а й запускати ігри чи прослуховувати музику. Назви найбільш популярних додатків: Screen Share, AirBeam TV, Screen Mirroring App тощо.

Використовуйте кабель HDMI

Якщо Smart TV не підтримує технологію AirPlay і не має власної програми для дублювання, найкращий спосіб передати зображення – через кабель HDMI. Під’єднайте один кінець кабелю до телевізора, а інший до Айфона. Але річ в тім, що доведеться окремо купувати адаптер Lightning to HDMI для iPhone. Оригінальний адаптер, як і будь-які інші аксесуари Apple, коштує недешево. Але завжди можна знайти аксесуари інших відомих брендів, чи замовити їх онлайн.

Chromecast

Приставка Chromecast – недорогий пристрій Google. Аби скористатися даною технологією, треба завантажити додаток Google Home на iPhone і виконати певні налаштування в Chromecast.

64461da1ef186.png

Медіа плеєр Apple TV 

Цей плеєр можна використовувати навіть для ТВ, що не підтримують під’єднання до мережі. Оригінальна розробка Apple коштує приблизно шість – сім тисяч гривень, але відкриває перед користувачем багато можливостей:

  • навіть телевізори без Смарт ТВ можна під’єднувати до мережі;
  • безперешкодне дублювання екранів будь-яких пристроїв Apple на ТВ;
  • велика кількість безплатного контенту Apple TV;
  • можна оформити платну підписку й дивитися будь-які фільми та програми за вашим бажанням.

Як бачимо, є достатньо методів передати зображення з Айфон на ТВ. Якщо ж тільки збираєтесь купувати телевізор чи Айфон, обирайте моделі, що сумісні між собою. Тоді не доведеться окремо шукати медіа плеєри та різноманітні конектори.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама