Вони працюють в Ірпені – КП «Ірпінькомунікаціясервіс»

Два роки тому в Ірпені було створене комунальне підприємство «Ірпінькомунікаціясервіс». Це єдиний по-справжньому соціально орієнтований оператор комунікаційних послуг для населення в Ірпінському регіоні.

Андрій Вікторов, начальник відділу продажів
:
«Нами були розроблені соціально орієнтовані тарифи для жителів Ірпінського регіону. Зокрема, був розроблений тариф «Комунальний працівник», що дає можливість співробітникам комунальних підприємств підключатися до послуг нашої компанії за більш лояльною програмою за зменшеною вартістю».

Якщо, скажімо, вартість найдорожчого пакету, який включає найвищу швидкість (до одного гігабіта  в секунду) плюс цифрове кабельне телебачення — 240 гривень, то для працівників комунальної сфери — 190.

Андрій Вікторов:
«Немає такого тарифного плану в провайдерів, який би охоплював аудиторію комунальних працівників. Тому немає з чим порівнювати».

Пільгові тарифи розробили на підприємстві і для учасників АТО та сімей загиблих на Сході України.

Марко Мельник, учасник АТО:
«Я користуюся інтернетом X-net. Мені зробили досить зручні умови для користування, низький тариф. Свого часу я цікавився, які є пільгові умови в інших провайдерів, але там або зовсім не було ніяких програм для учасників бойових дій, або різниця була настільки мізерна, що не було сенсу робити якісь зміни».

Комунальне підприємство взялося забезпечувати ще один напрямок, за який не брався жоден присутній у регіоні провайдер – проведення цифрового кабельного телебачення у приватний сектор.

Юрій Булах, т.в.о. інженера:
«Це є утиск абонента, коли йому не дають права вибору: дивитися IP-телебачення або цифрове кабельне. Наша компанія надає сервіс інтернету, цифрового кабельного телебачення та ІР-телебачення в приватний будинок».

Щоб забезпечити людям нову можливість доступу до інформації, інженери використали сучасну технологію: вони об’єднали інтернет і телебачення в одному оптоволокні.

Комунікаційний сервіс вимагає високої кваліфікації майстрів, тому у штат запрошували лише досвідчених спеціалістів. Ті ж кажуть — задоволені і роботою, і конкурентною зарплатою.

Федір, монтажник зв’язку-лінійник:
«У мене не було жодної роботи, де була би «біла» зарплата. Це перша».

Артем Калічка, директор КП «Ірпінькомунікаціясервіс»: 
«Коли я приймаю працівників на работу й розповідаю, що в нас «біла» зарплата, жодних конвертів, усе офіційно, йдуть відрахуванння в Пенсійний фонд, у людей стають круглими очі».

X-net — абревіатура, що стала назвою нового провайдера, відома вже багатьом ірпінцям. Якість нового сервісу вже перевірили мешканці ірпінських багатоповерхівок. В ОСББ «Фаворит» на вулиці Мінеральній підключили комунального провайдера три місяці тому.

Ольга Верега, голова ОСББ:
«Ми опитуємо людей і дивимось, які критерії їм потрібні. Їм потрібен швидкісний інтернет, телебачення. Це все включає провайдер у свою ціну».

А ще у дворі підключили відеоспостереження. Ольга каже — мешканцям спокійніше, коли за будинком є постійний онлайн-нагляд.

Ольга Верега:
«Це важливо. Мені дуже подобається, що хлопці дуже швидко реагують із виїздом. Якщо раптом якась аварія, щось пішло не так, вони дуже швидко реагують».

Відеонагляд – це важливе питання безпеки не лише для одного будинку. Більше 120 відеокамер, розміщених у найважливіших локаціях Ірпеня, дають можливість «Муніципальній варті» бачити майже все місто, як на долоні. Тепер забезпечує подання сигналу з усіх камер єдиний комунальний провайдер – замість двох приватних, як було раніше.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта»:  
«Я вважаю, що система управління повинна бути зосереджена в одних руках. Якщо це міська інфраструктура, то нею повинні управляти міські служби».

І хоча комунальний провайдер лише заявляє про себе масовому споживачу, та вже впевнено вибудовує перспективу.

Артем Калічка:
«За час роботи нашого підприємства ми проклали 50 кілометрів оптоволокна в Ірпені та 20 кілометрів
в Ірпінському регіоні. Після першого етапу, коли ми побудували стабільний сервіс в Ірпені, плануємо вийти на самозабезпечення. А після цього ми плануємо працювати не тільки в Ірпені, а й у Київській області».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Молодіжний парламент Ірпеня співпрацюватиме з Освітньою академією "UAdvise" (відео)

18 Apr 20:38

Детальніше
Як зацікавити дитину українськими міфами: Нік Лисицький презентує новий мультивсесвіт за мотивами української міфології

18 Apr 16:05

Детальніше
Мільйон в Ірпені й триста тисяч в Обухові: скільки заробляють "земельники" у міськрадах Київщини

18 Apr 15:46

Детальніше
В Ірпені відкрилася міні-виставка картин «Ірпінь: поранений, але нескорений»

18 Apr 14:54

Детальніше
Діток з Ірпінської громади запрошують на майстер-клас з розпису писанок

18 Apr 14:38

Детальніше
У Бородянці плестимуть маскувальні сітки

18 Apr 13:47

Детальніше
В Ірпені провели навчальні заняття з тактичної підготовки для учасників «Джури»

18 Apr 10:45

Детальніше
Як отримати податкові знижки розбиралися в ірпінському просторі «Вільна» (відео)

17 Apr 21:00

Детальніше
Всі новини
300x300