Реклама

«Ecosoft»: під час карантину попит на фільтри для води зріс удвічі (відео)

Під час карантину українці почали більше задумуватися над тим, яку воду вони пють. Про це нам розповіли в компанії «Ecosoft», яка працює в Ірпені. Протягом березня і квітня попит на фільтри для води, які тут виготовляють, зріс більш як удвічі. При цьому споживачі найчастіше обирають стаціонарні фільтри для очищення водопровідної води з системою зворотного осмосу.

Ростислав Мудрик, директор департаменту з розвитку бізнесу «Ecosoft»:
«Найпопулярніша модель — це фільтр зворотного осмосу «Ecosoft Standard», оснащений п’ятьма ступенями очищення води. Основний етап очищення — це мембрана зворотного осмосу, яка, власне, й робить воду чистою та безпечною для вживання. Фільтр обладнаний додатковими попередніми ступенями очищення, які видаляють із води пісок, іржу, мул».  

Збільшився попит і на фільтри з додатковими функціями. Зокрема на такі, які насичують воду корисними мінералами.

Ростислав Мудрик:
«Система «Ecosoft Pure Balance» додатково збагачує воду мінералами кальцію та магнію, які є не тільки корисними, а ще й роблять воду дуже смачною. Вона за смаком нагадує воду з джерела».

Причиною такої уваги до фільтрів для очищення водопровідної води під час карантину є не лише бажання пити якісну воду, а й прагнення заощаджувати, кажуть фахівці «Ecosoft». Вартість фільтра зворотного осмосу – від 2,5 тис. грн. Протягом року потрібно буде витратити ще близько 1,5 тисячі на придбання змінних картриджів. Однак навіть так це вигідніше, аніж щотижня купувати питну воду для всієї родини, особливо якщо вона велика.

Ростислав Мудрик:
«Ми можемо грубо взяти — це 100 гривень на тиждень; у році 50 тижнів — це 5 тисяч гривень ви витрачаєте в рік на бутильовану воду. Тому коли ви придбаєте фільтр, то, крім того, що це буде дешевше, це ще й зручніше для вас, оскільки вода буде завжди у вас на кухні — треба тільки відкрити кран».

А от для тих, хто живе сам чи молодих сімей зручно використовувати фільтри-глечики. До речі, вони підходять і для жорсткої води — такої, як у Приірпінні.

Ростислав Мудрик:
«Наприклад, для Ірпеня такі фільтри будуть дуже корисними, оскільки вони помякшують воду, тобто вода, яка отримується — з меншим вмістом кальцію. І дуже цікаво, що глечики не видаляють із води весь кальцій, а тільки той, який утворює накип на чайнику. Ми наливаємо прямо з-під крана воду, і вже за три-чотири хвилини у нас є достатня кількість води, щоби приготувати собі зранку чай або навіть якусь невелику страву».

Компанія «Ecosoft» виготовляє фільтри для води вже майже 30 років. Щодня тут виробляється близько тисячі фільтрів зворотного осмосу, і понад сотня тисяч фільтрів-глечиків на рік. Продукцію «Ecosoft» продають у 50-ти країнах світу, і вона відповідає усім міжнародним стандартам якості.

Ростислав Мудрик:
«У нашій галузі найвищим сертифікатом якості є сертифікат NSF, який ми отримали в Сполучених Штатах Америки. Сертифікат відповідає на два дуже простих запитання. Перше запитання: очищає фільтр воду чи ні? Тому всі наші фільтри, незважаючи на те, як вони називаються і який у них ступінь очищення — вони всі дають чисту воду, що підтверджено сертифікатом. І другий важливий момент, який треба знати про фільтри — чи не забруднює сам фільтр воду. Тому що фільтри всі виготовлені з пластику. Фільтри «Ecosoft» не забруднюють воду, оскільки вони виготовлені з первинних пластиків і безпечних матеріалів».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама