Реклама

Гаряча лінія Олександра Маркушина: як вирішити проблему (відео)

Оператор:

«Добрий день! Ви зателефонували на гарячу лінію Олександра Маркушина. Я вас слухаю!»

Щодня десятки дзвінків надходять на гарячу лінію першого заступника Ірпінського міського голови Олександра Маркушина. Оператор сортує їх за напрямками й одразу передає керівнику.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:  
«Маріє Григорівно, добрий день! З приводу вашої прибудинкової території на Тищенка, 10 зараз розповім. Зараз робляться корегування в проєкті — те, що ми з вами пройшлися, подивилися, де були зауваження, де були ваші пропозиції. Тепер подаємо на експертизу і будемо включати на наступну сесію у фінансування вашу прибудинкову територію».

70 відсотків звернень Олександру Маркушину вдається вирішувати телефоном. Але буває, щоб розібратися з питанням, треба виїхати не місце проблеми особисто. Як, наприклад, у ситуації з  аварійним колектором на території колишнього заводу «Прогрес». Люди жаліються, що стічні води аварійного колектора виливаються в озеро «Земснаряд» і забруднюють водойму. Власники підприємств, які використовують цю каналізацію, проблеми не заперечують. Але до цього часу ніяк  не могли домовитись, хто ж візьметься її вирішувати.

Олександр Маркушин:
«Наші спеціалісти запропонували ще один варіант: не перекладати всю лінію, а поставити насос-перекачку. Це реально робити чотири дні».

За дзвінком із гарячої лінії Олександр Маркушин виїхав цього дня і на вулицю Полтавську, 31.

Єгор, місцевий мешканець:
«Збудували будинок, але не збудували дорогу до нього, тому я зателефонував Олександру Маркушину, щоб якось вирішити це питання»  

Мешканці ЖК «Британіка» скаржаться на розбиті під’їздні дороги.

«Такі калюжі по коліно, мами з колясками пройти не можуть, дуже-дуже незручно».

Щоб вирішити цю проблему, Олександр Маркушин запросив на зустріч і забудовника комплексу. Спільно домовились: місто допоможе відремонтувати дорогу, бо вона — загального користування, а забудовник облаштує вздовж неї тротуарну зону.

Олександр Маркушин:
«Ми робимо проєкт асфальтування прямо до вулиці Полтавської. Бо по Полтавській зараз ми від вул. Антонова до 6-ї лінії прокладаємо новий тротуар. І ми його з’єднаємо, і вже точно буде Британія».

Протягом дня на гарячу лінію Олександра Маркушина надходить до 30 дзвінків. Лінія відкрита в будні з 8-ї до 17-ї години. На неї можна подзвонити безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів за номером  0800-335-191.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама