Реклама

Ірпінська прийомна родина Кузьмичів відсвяткувала новосілля (відео)

Родина Оксани та Юрія Кузьмичів, які опікуються чотирма прийомними дітьми, переїхала в новий дім. Кажуть — мріяли про таку оселю давно. Подружжя планувало взяти на виховання ще діток, які залишилися без батьківського піклування, але їхнє помешкання було замалим для цього. Тепер їхня мрія здійснилась.

Оксана Кузьмич, мама:
«Ми дуже мріяли про такий будинок, тому що хочемо ще брати дітей і виховувати, займатися дітьми. Тому це благословення для нас, звичайно, що місто купило нам такий будинок. Дякуємо всім!»

Будинок придбали для сім’ї минулого року за державні кошти в рамках програми «Назустріч дітям». А вже за рахунок ірпінського бюджету будівлю капітально відремонтували.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми сьогодні відкривали цей новий будиночок, але рік тому він був дуже старий. Якщо хтось тоді його бачив (а нинішні господарі і я його бачили), то розуміє, скільки в нас було зусиль, щоб він став новенький і такий затишний. Я впевнений, що тут буде добро, любов і злагода».  

І діти, і батьки тішаться просторою кухнею на першому поверсі, освоюють і другий поверх. До приїзду родини закупили всі меблі. Нагорі — три спальні. Діти вже обирають собі кімнати й визначають, хто на якому ліжку спатиме. А наймолодший — п’ятирічний Назар — уже навіть знає, що покладе на полички у своїй кімнаті.

Назар:  
«Я буду класти свої іграшки і книжки».

На новосілля до родини Кузьмичів завітало багато гостей. Були представники і міської влади, і з області.

Олег Торкунов, заступник голови Київської обласної державної адміністрації:
«Ми маємо факт, як реально діти здобувають нове життя, нове тепло й нове майбутнє. Оце і є захист прав дитини на майбутнє».

Тепер, маючи простору оселю, Оксана та Юрій хочуть узяти на виховання ще шестеро дітей та створити дитячий будинок сімейного типу. Це вже буде п’ятий такий дитячий будинок сімейного типу в Ірпені.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня:
«Мені би хотілося побажати батькам у першу чергу терпіння і здоров’я, тому що вашої любові вистачає на всіх дітей. Усі, хто виховує дітей, всі, хто має своїх дітей, знають, наскільки це непросто. Але і щастя, і радість від того дуже великі в результаті. Я вам бажаю цього щастя і радості також».


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама