У Коцюбинському палять машини за небажання приєднуватися до Києва (відео)

У селищі Коцюбинському на Київщині спалили автомобіль депутата Ірпінської міської ради та члена виконкому селищної ради Богдана Слюсаренка. Подія трапилася сьогодні вночі. Внаслідок підпалу автомобіля депутата зайнялася й сусідська машина.

«О 4.39 мені зателефонувала сусідка і сказала: “Богдане, я побачила у вікно, що горить твоя машина”. Я кинувся до вікна й побачив, що моя машина вже сильно палає. Потім вогонь перейшов із моєї машини на сусідську, і вона також згоріла», – розповів Богдан Слюсаренко.  

На місце події одразу прибули пожежники та поліція. Попередні висновки експертів – умисний підпал.

«Було здійснено виїзд інспекторського складу для дослідження причин виникнення цієї пожежі. Офіційний висновок за результатами дослідження буде переданий у міськвідділ, проводитимуться додаткові слідчі дії. Проте попередня причина – занесення стороннього джерела запалювання», – зазначив інспектор Ірпінського відділу Держслужби з надзвичайних ситуацій Юрій Осьмина.

«Слідчо-оперативною групою проводиться огляд місця події, особовий склад Ірпінського відділу поліції прибув для проведення поквартирного обходу та оперативно-розшукових заходів», – повідомив старший слідчий Микола Карпенко.

У Коцюбинському ці події пов’язують із політичною діяльністю Богдана Слюсаренка – зокрема, з його активною протидією поглинанню селища Києвом.

«Я не хочу поки нікого засуджувати – оцінку дасть поліція. Я вірю, що проведеться об’єктивне й неупереджене розслідування. Але чомусь події співпадають із нашими бурхливими перетягуваннями каната з містом Києвом, і Богдан Олександрович брав дуже активну участь у цьому», – сказав в. о. селищного голови Сергій Даніш.   

«Я вважаю, що це пов’язано з моєю активною політичною діяльністю, бо на сьогоднішній день багато хто бачить, що я відстоюю, аби наше селище не приєднали до Києва, і, мабуть, найголосніше це оголошую й аргументую. Це не подобається багатьом лобістам, які тягнуть нас у Київ, і, я думаю, в Києві це комусь не подобається. Можливо, (це зробили), щоб я трішки “пригальмував”, щоб не так активно й багато писав чи публічного говорив. Навпаки, я ще більше буду з цим усім боротися», – наголосив Богдан Слюсаренко.   

НОВИНИ

Олександр Маркушин виніс на обговорення громади питання про входження Ірпеня до Київської агломерації

Сьогодні, 13:16

Детальніше
Від початку року ірпінські комунальники встановили на вулицях більше 80 LED-світильників

26 лют 18:02

Детальніше
Літературно-мистецьке свято «Лесині джерела» в Ірпінській бібліотеці (фото)

26 лют 16:58

Детальніше
У Приірпінні за добу виявили 56 випадків коронавірусної хвороби

26 лют 15:32

Детальніше
В Ірпінській бібліотеці відбулися урочистості з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки (відео)

26 лют 14:46

Детальніше
Ірпінський госпіталь отримав від уряду Японії рентген-апарат

26 лют 13:58

Детальніше
В Ірпені проведуть національний турнір із їздового спорту

26 лют 12:35

Детальніше
Вчителі Ірпінської школи №17 провели свій поетичний флешмоб на честь ювілею Лесі Українки (відео)

26 лют 12:04

Детальніше
Всі новини