Реклама

В Ірпені дезінфікують місця громадського користування (відео)

Через пандемію коронавірусу в Ірпені активно дезінфікують громадський транспорт. В Ірпінському АТП почали робити це ще 13 березня.

Олександр Лабунський, директор ТОВ «Ірпінське АТП 13250»:
«Ми участили дезінфекцію, проводимо її двічі на день – після прибуття в АТП транспортного засобу і виїзду на лінію».

Дезінфікуючий засіб наносять на всі поверхні салону: стелю, підлогу, сидіння й вікна. Спеціальною рідиною ретельно протирають поручні та всі інші поверхні, до яких можуть торкатися пасажири. Протягом дня дезінфікують весь транспорт, який виходить на маршрути – це майже 130 автобусів.

Сергій Прокопенко, заступник директора ТОВ «Ірпінське АТП 13250»:
«Безпосередньо дезінфекція проводиться ще й на лінії водіями. У водіїв є дезінфікуючі засоби, якими вони протирають поручні – там, де пасажир контактує з цими поверхнями».

На території підприємства встановили спеціальну ємкість із дезінфікуючим розчином. До неї мають доступ ті, хто проводить повну дезінфекцію салону, а також водії, які виїжджають у рейс.

Сергій Прокопенко:
«Дезінфікуємо дезрозчином, який рекомендувала нам обладміністрація, виробник – Київ».

На територію АТП заїхав автомобіль «Укртрансбезпеки». Продезінфікували і його.

Роман Цибенко, головний спеціаліст Київського міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки»:
«Я вважаю, що дезінфекція проводиться правильно. Протираються поручні, наноситься спеціальна рідина на підлогу, дах, скло».

В Ірпені проводять дезінфекцію не лише автотранспорту, а й усіх громадських місць: приміщень комунальних підприємств, входів до них, зупинок громадського транспорту, під’їздів багатоповерхівок тощо.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама