Реклама

В Ірпені триває реконструкція прибудинкових територій (відео)

В Ірпені продовжують оновлювати прибудинкові території. Реконструкція двору будинків 4-Б і 6-А на вулиці Антонова та будинків 2 і 4 Привокзальної площі розпочалася з заміни водопровідних труб. Тут запланували повністю оновити якість подачі води до квартир. Адже в старій системі не вистачало тиску, щоб підняти воду вище 5-го поверху.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ми вирішили силами «Ірпіньводоканалу» робити нову підкачку. Є тут невелика будівля, в якій треба зробити ремонт, а ремонт погодився зробити Андрій Страховський — утеплення, покрівлю в цьому маленькому будиночку, і там установимо підкачку, яка буде слугувати чотирьом будинкам».

Майстри кажуть — старі труби за 45 років так забруднилися, що з діаметру 100 звузились до діаметру 50, тому тиску й не вистачало.

Олександр Маркушин:
«Ми вважаємо, що в цьому мікрорайончику питання з малим тиском води вже закриється раз і назавжди».

Перепідключення будинків до нової мережі планують завершити вже наступного тижня. І за два тижні встановити нову насосну станцію та завершити всі роботи з комунікаціями. Після цього візьмуться облагороджувати територію. У проєкті реконструкції врахували всі побажання мешканців будинків.

Олександр Маркушин:
«Спочатку ми з Андрієм Андрійовичем проводили з людьми збори, вирішили, як це буде. Люди ставлять багато запитань, роблять багато пропозицій: поставити лавочку, сушили для білизни. Ми все враховуємо і однозначно це зробимо. Сміттєвий майданчик у рамках цієї території буде теж замінений на новий — він буде контейнерного типу й повністю закритий».

Андрій Страховський, депутат Ірпінської міської ради:
«Я депутат цього району, і від жителів усього району хотів би подякувати Олександру Маркушину за те, що він зробив. Цей район із великою історією, і він тут робить добру справу».

Мешканці будинків на оновлення двору чекали вже давно. Адже їхня прибудинкова територія, відколи існує (так само, як і комунікації), не бачила жодних змін.

Галина Василівна, мешканка будинку:
«Звичайно, нас дуже радує, тому що тут діточок дуже багато маленьких. Ми — літні люди, і нам вийти немає де. А все-таки ми живемо тут».

Аліна, мешканка будинку:
«Ми раді, що на нас звернули увагу і що нам це все зроблять».

Весь комплекс робіт із благоустрою цієї території планують завершити вже до середини червня.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама