Реклама

В Ірпінському регіоні оголосили карантин (відео)

Щоб запобігти поширенню коронавірусу, в Ірпінському регіоні оголосили карантин з 13 березня по 3 квітня. Таке рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ірпінської міськради.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«З 13 березня ввести карантин і призупинити заняття в школах, садочках і в позашкіллі до 3 квітня. Приватним садочкам і школам рекомендувати теж виконати постанову Кабінету Міністрів».

Крім цього, в умовах карантину скасовуються всі масові заходи. Комунальникам і автотранспортному підприємству доручено проводити дезінфекцію транспорту та місць загального користування.

Олександр Маркушин:
«Для цього вже закуплена речовина, вам сьогодні її передадуть, і з завтрашнього дня будете вже виконувати. Наші амбулаторії – первинна ланка – вже отримали засоби захисту, тести. Ми закупили препарати, якими будемо посилено обробляти приміщення медичних установ – і первинної, і вторинної ланки».

У період карантину дозволяється проводити спортивні тренування на відкритій території з невеликою кількістю учасників та без глядачів. А ще лікарі просять людей бути уважними до симптомів захворювання і вчасно повідомляти про це свого сімейного лікаря.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«У випадку підозри людина повинна зателефонувати в центр первинної медико-санітарної допомоги, в амбулаторію, повинна поінформувати, що, наприклад, їздила за кордон, чи був контакт із кимось з іноземців, чи була в області, де вже виявлено випадок коронавірусу. І до цієї особи буде направлений сімейний лікар або ж, якщо анамнестичних даних буде достатньо, відразу буде викликана бригада, яка забезпечить транспортування у відповідний заклад. У нас основні заклади – в Білій Церкві і Боярці. Це інфекційні відділення, які відповідають усім вимогам санепідрежиму і які можуть лікувати пацієнтів із виявленим коронавірусом».    

Андрій Левківський, головний лікар Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги:   
«У нас є спільний наказ, створений штаб оперативного реагування, з усіма нашими лікарями проведено навчання, і вони мають чіткий алгоритм дій».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама