Реклама

12-річна співачка з Ірпеня дистанційно перемогла в чотирьох міжнародних і всеукраїнських конкурсах

Photoeditorsdk Export (2)

12-річна вокалістка з Ірпеня на Київщині — учениця дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Дарина Зінченко в червні здобула перемоги відразу в чотирьох дистанційних конкурсах міжнародного та всеукраїнського рівнів. Про це повідомила в соцмережі її наставниця, директорка школи мистецтв Наталія Дидикіна.   

Дарина виборола перші премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надій» (номінація «естрадний вокал»), Міжнародному фестивалі-конкурсі «Таланти Гоголівського краю» (естрадний вокал) та V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» (естрадна пісня).

Також юна ірпінська співачка увійшла до числа переможців Всеукраїнського творчого проєкту «Співучий край» та отримала запрошення на участь у фіналі конкурсу, який відбудеться влітку на чорноморському курорті Залізний Порт.   

Нагадаємо, у травні фортепіанний дует викладачок Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського Надії Скрипчак та Ірини Чуприни здобув першу премію в категорії професіоналів на IV Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «АртЦентр талантів — 2020». У тому ж місяці Надія Скрипчак у дуеті з викладачем школи Андрієм Степановим завоювала гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв і талантів «Я йду за мрією». Лауреткою першої премії цього ж фестивалю стала викладачка сольного співу школи мистецтв Людмила Степанова. Гран-прі у своїй віковій категорії здобула вихованка цього ж закладу — 11-річна піаністка Ангеліна Мітряну. 


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама