Реклама

60% мешканців Приірпіння перестали слухати російськомовні пісні після початку повномасштабної війни – опитування ITV

52074e1

60% мешканців Приірпіння після повномасштабного вторгнення росії в Україну відмовилися від прослуховування російськомовних пісень і перейшли на україномовні та пісні світових виконавців. Такі результати опитування, яке провело інформаційне агентство ITV на своєму Telegram-каналі.

Водночас лише 8% респондентів зазначили, що слухали і слухають лише україномовний контент. А 15% — як слухали україномовні та російськомовні пісні, так і продовжують це робити.

Також 13% опитаних надають перевагу англомовній музиці та 3% слухають музику без вокалу. І 1% респондентів, за результатами опитування, слухав і слухає зараз лише російськомовні пісні.

Загалом в опитуванні взяли участь 1641 респондентів.

Команда інформаційного агентства ITV дякує усім, хто бере участь в наших опитуваннях!

Нагадаємо, нещодавно ми з’ясували, що 40% мешканців Приірпіння готові на цілий день відмовитися від мобільного телефону. При цьому 22% можуть це зробити із легкістю, а 18% зізналися, що їм без мобілки буде, скоріш за все, важко.

Також у результаті одного з опитувань стало відомо, що в періоди відсутності електроенергії 76% жителів Приірпіння намагаються вести активне життя. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама