Реклама

Американський меценат Говард Баффет відвідав кінологічний центр в Ірпені

D72d75c0 79a6 4e03 8dda Caff6223d349

Всесвітньовідомий американський меценат Говард Баффет та підприємець Річард Бренсон відвідали кінологічний центр в Ірпені. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Київської області.

Американець Говард Баффет і його фонд постійно допомагають кінологам Київщини та їхнім вихованцям. Зокрема, у березні цього року фонд Говарда Баффета подарував кінологічному центру чотири сучасні спецмобілі для перевезення службових собак.

«Очільник фундації Howard G. Buffett Foundation постійно підтримує кінологічну службу, адже сам деякий час працював у поліції Сполучених Штатів та мав власного собаку, який і був його найкращим другом і напарником», — зазначили в поліції.

Кінологи та їхні чотирилапі підопічні продемонстрували благодійнику свої вміння. Говард Баффет високо оцінив їхні навички.

«Робота із собакою вкрай важка, але після наполегливих тренувань можна отримати неабиякий результат та вірного помічника. Впевнений, що нюх і вміння унікального захисника неможливо нічим замінити. Тому ефективне виконання функцій саме поліцейськими-кінологами забезпечить вдалу боротьбу зі злочинністю, особливо в умовах війни», – зазначив Говард Баффет.   

Нагадаємо, нещодавно поліцейські-кінологи разом зі своїми вихованцями приїхали до учнів Ірпінського академічного ліцею «Мрія». Кінологи разом із вівчарками Вайдою, Бентлі та Дайкірі показали школярам прийоми пошуку, виконання команд, трюки та навіть фокуси.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама