Анастасія Попсуй виграла апеляцію

photoeditorsdk-export (23)

Сьогодні Київський апеляційний суд скасував постанову Ірпінського міського суду від 16 вересня 2019 року, якою тодішню в. о. міського голови Ірпеня Анастасію Попсуй звинувачено в тому, що вона не забезпечила належного оприлюднення інформації щодо громадських слухань з приводу оновлення генплану міста.

«Постановою Київського апеляційного суду скасовано постанову Ірпінського міського суду Київської області, якою Анастасію Попсуй визнано винною в незабезпеченні оприлюднення наборів відкритих даних, що стосуються усіх розпорядників інформації, на єдиному веб-порталі відкритих даних. Винесено нову постанову, якою провадження у справі закрито на підставі п. 7 ч. 1 ст. 247 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Постанова оскарженню не підлягає», – розповіла адвокат Попсуй Вікторія Мозолевська.

Вона зазначила, що «суддя апеляційної інстанції О. Гриненко звернув увагу, що в постанові суду першої інстанції від 16.09 2019 р. не обґрунтовано належним чином, за порушення яких законів України щодо неоприлюднення інформації за ст. 212-3 КУпАП України Анастасія Попсуй притягається до адміністративної відповідальності, а суддя першої інстанції лише перерахував Закони України, які вказані в ст. 212-3 КУпАП України».

Нагадаємо, у серпні та вересні 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд двічі підтвердив, що громадські слухання щодо оновлення генерального плану Ірпеня, які відбулися 30 листопада 2018 року, були проведені відповідно до законодавства. Раніше відповідні рішення приймав Київський окружний адміністративний суд.

НОВИНИ

Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

Сьогодні, 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

Сьогодні, 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

Сьогодні, 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

Сьогодні, 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

Сьогодні, 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

Сьогодні, 14:57

Детальніше
У понеділок у Приірпінні відключатимуть електроенергію

Сьогодні, 13:52

Детальніше
Олександр Маркушин узяв участь у презентації Європейської спілки міст і регіонів для відбудови України

Сьогодні, 11:49

Детальніше
Всі новини