Благодійні організації «Child Fund», «We World» і «Жовто-Блакитні Крила» розширять допомогу ірпінцям

photo_2022-09-29_19-19-05

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і депутат міськради Станіслав Федоров зустрілися з представниками благодійних організацій «Child Fund» (Німеччина), «We World» (Італія) та «Жовто-Блакитні Крила» (Україна) й обговорили з ними розширення спектру допомоги, яку ці структури надають жителям Ірпеня. Про це Маркушин повідомив на своєму телеграм-каналі.

«Саме ці організації активно підтримували нас ще з квітня – надавали гуманітарну допомогу постраждалим сім’ям, допомогли оздоровити у Прикарпатті майже 200 дітей з нашої громади. Сьогодні ж обговорили можливості щодо розширення допомоги ірпінцям. Зокрема, “Child Fund”, “We World” й “Жовто-Блакитні Крила” планують започаткувати проєкт фінансової підтримки для людей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Також організації уже готуються надавати мешканцям громади сезонну гуманітарну допомогу – теплий одяг, ковдри тощо. І крім того, продовжать допомагати нам із оздоровленням та наданням психологічної допомоги дітям», – розповів мер.

Нагадаємо, 17 вересня Олександр Маркушин і його перший заступник Андрій Кравчук вручили подяки керівникам і волонтерам міжнародних благодійних організацій і фондів, які під час війни надають допомогу мешканцям Ірпінської громади.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!