Реклама

Бучу відвідав Міністр закордонних справ Японії Хаяші Йошімасу

Image 63

Міністр закордонних справ Японії Хаяші Йошімасу у межах свого першого візиту в Україну за час повномасштабної війни побував у Бучі. Про це йдеться на сторінці ФБ голови Київської ОВА Руслана Кравченка

Свій візит офіційний гість розпочав із Бучі і був вражений побаченими свідченнями масових вбивств, катувань, мародерств, які відомі всьому світу.  Із обласним і бучанським керівництвом Хаяші Йошімасу відвідав меморіал по захороненим у братській могилі поблизу храму Андрія Первозваного та переглянув фотосвідчення окупації Бучі.

«Подякував пану Міністру за те, що Японія займає послідовну позицію у протидії російській агресії, запровадженні санкцій проти країни-агресорки та необхідності відновлення глобальної безпеки», — наголосив Руслан Кравченко.

Уряд Японії надає й фінансову допомогу:  в рамках партнерської угоди програми розвитку ООН виділив 95 мільйонів доларів на відновлення України. Зокрема щодо Київщини, за словами Руслана Кравченка, то йдеться про техніку, необхідну для потреб критичної інфраструктури області, особливо для демонтажу зруйнованих об’єктів та розчищення території тощо.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама