Частину вул. Технологічної в Ірпені закриють для транспорту на два тижні

259243455 2058847684290432 8961996172679796292 N

Ділянка вул. Технологічної в Ірпені від вул. Джерельної до повороту на Ворзель відзавтра буде закрита для руху автомобілів приблизно на два тижні. Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці й на телеграм-каналі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Хочу попередити, що відзавтра вулиця Технологічна, на якій зараз триває будівництво нової дороги, буде закрита для проїзду! Раніше підрядник організовував роботу так, щоб була можливість пропускати транспорт. На теперішньому етапі це робити вже неможливо. Тому прошу спланувати свій рух з урахуванням цієї інформації. Ділянка вулиці Технологічної від Джерельної до повороту на Ворзель буде закрита близько двох тижнів», – зазначив мер.

Нагадаємо, капітальний ремонт вул. Технологічної проводитиметься у два етапи: до кінця року планують повністю завершити ділянку від повороту на Ворзель до вул. Джерельної, другу частину – від вул. Джерельної до вул. Соборної – відремонтують упродовж наступного року. Роботи відбуваються з випередженням графіка.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300