Реклама

Чеська компанія готова проєктувати відновлення об’єктів Ірпіньводоканалу

Photoeditorsdk Export

Сьогодні в режимі відеоконференції відбулася зустріч Ірпінського міського голови Олександра Маркушина та генерального директора й члена правління чеської компанії «Водогосподарський розвиток та будівництво» Яна Цихларжа. Йшлося про підготовку проєкту відновлення об’єктів комунального підприємства «Ірпіньводоканал». Про це повідомила пресслужба Ірпінської міської ради. 

«Ми є проєктною консультаційною компанією, яка може підготувати проєкт реконструкції ваших об’єктів і документацію для фінансування цього проєкту. Міністерство промисловості та торгівлі призначало зустрічі різним фірмам, які хотіли б працювати в Україні, і обговорювало питання підготовки фінансових фондів, які будуть фінансувати проєкти», – відзначив Ян Цихларж.

Олександр Маркушин розповів про головні проблеми КП «Ірпіньводоканал», а саме про руйнування під час бойових дій значної частини його будівлі, боксів, станції очистки води та про знищену техніку підприємства.

«Під час конференції домовилися про співпрацю та допомогу, яка зараз дуже важлива для Ірпінської громади», – зазначає пресслужба.

У повідомленні зауважується, що компанія «Водогосподарський розвиток та будівництво» має 125-річний досвід роботи в Чехії.

Нагадаємо, 28 червня Олександр Маркушин підписав із головою Асоціації мерів міст Франції Давідом Ліснаром Меморандум про співпрацю, згідно з яким Асоціація об’єднає зусилля багатьох французьких громад для допомоги у відбудові Ірпеня. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама