Члени «Ірпінської муніципальної варти» пройшли курс стрілецької підготовки (відео)

Photoeditorsdk Export 2022 01 10t163047.093

Члени громадського формування «Ірпінська муніципальна варта» пройшли новий курс стрілецької підготовки. Про це розповідається на сайті «Мунварти».

«Члени громадського формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» навчаються та вдосконалюють свої навички практичної стрільби з травматичної зброї. Курс стрільб базується на заходах безпеки та практичному застосуванні «травмата» як інструменту самозахисту. Відпрацьовуємо швидке перезаряджання пістолета зі зміною магазину, усунення затримок при стрільбі, техніку швидкісного пересування зі зброєю в руках, стрільбу з місця по нерухомих цілях, динамічну стрільбу при недостатньому освітленні та з психоемоційним навантаженням, техніку стрільби під час коротких зупинок при стрільбі у русі з різних положень і на різних дистанціях тощо», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що «ефективні та важливі теоретичні та практичні заняття» для учасників формування проводять професійні тренери-інструктори Олександр Чиж та Олександр Мельник.

Нагадаємо, на початку грудня «Ірпінська муніципальна варта» повідомила, що члени громадського формування впродовж місяця відпрацьовували навички стрілецької підготовки на стрільбищі «Практика».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300