Чорнобильці з Михайлівки-Рубежівки й Козинців зможуть оздоровлюватися в санаторіях

photoeditorsdk-export - 2021-01-20T151231.688

Особи, які мають статус постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи першої категорії – жителі Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців і Діброви – на 100% будуть забезпечені у 2021 році санаторно-курортним лікуванням. Про це повідомив начальник управління  праці та соціального захисту населення Ірпінської міськради Петро Зброжек.

«Наближаємо послуги до мешканців сіл Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва! Якщо Ви перебуваєте на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками), зателефонуйте до управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради… та виберіть будь-який оздоровчий заклад України, у якому Ви бажаєте оздоровитися і який рекомендований лікарем. Із вибраними санаторіями ми укладемо договір на Ваше оздоровлення у зручний для Вас місяць», – зазначив Петро Зброжек на своїй сторінці у фейсбуці.

Він повідомив, які документи потрібно подати тим чорнобильцям, які не стали на облік для забезпеченням путівками (оздоровленням), та запропонував у випадку виникнення запитань чи непорозумінь звертатися до нього особисто.

Нагадаємо, як повідомляв раніше Петро Зброжек, мешканці Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців і Діброви, які увійшли до Ірпінської територіальної громади, тепер мають можливість скористатися міською комплексною програмою «Турбота», зокрема можуть звертатися по матеріальну допомогу


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!