Віолетта Дворнікова започаткувала створення на території «Охматдиту» Кам’яного саду (фото, відео)

photoeditorsdk-export - 2021-05-17T145934.138

На території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у Києві встановили Камінь мрій, з якого розпочнеться створення майбутнього Кам’яного саду. Акцію організувала депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова. Камінь мрій урочисто відкрили в рамках презентації Асоціації друзів лікарні.

«Дякую долі за честь бути серед людей, які допомагають найбільшій дитячій лікарні в Україні і завдяки яким на її території встановлено Камінь мрій. Він – перший у Кам’яному саду лікарні і символізує магічне місце мрій, бажань і віри дітей та їх батьків у перемогу над хворобами», – зазначила Дворнікова на своїй сторінці у фейсбуці.

На презентацію Асоціації приїхали посли Бельгії, Аргентини, Словаччини, Словенії й Узбекистану, народні депутати України, а також нащадок засновника лікарні Ніколи Терещенка – бізнесмен і політик Мішель Терещенко.

Віолетта Дворнікова нагадала про недавнє відкриття в ірпінському парку «Центральний» подібного каменя, який назвали Каменем бажань. «На відкритті Каменя бажань в Ірпені ви могли бачити дитячі малюнки. То були роботи маленьких пацієнтів “Охматдиту”. Створені вони в рамках програми розвитку арт-терапії – нового напрямку реабілітації дітей в цій лікарні. Моє бажання в цей день звучало так: щоб усі дітки на землі були здоровими», – написала депутатка.