Для збору інформації про пошкодження приватних будинків в Ірпінській громаді створили Telegram-бот

Photoeditorsdk Export (1)

У месенджері «Telegram» створили спеціальний бот (@irpin_dobro_bud_bot), у якому власники частково пошкоджених приватних будинків Ірпінської громади зможуть залишати інформацію про збитки, яких вони зазнали. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі міський голова Олександр Маркушин.

«Ми створили Telegram-bot, де ви можете залишати інформацію про збитки, яку ми систематизуємо і опрацюємо. Заходьте і виконуйте всі інструкції. Наголошую, бот наразі працює лише для будинків, де пошкоджено вікна, двері, дах, – пояснив мер. – Якщо ваш будинок сильно зруйновано і він, скоріш за все, не підлягає відновленню, надсилайте такі дані: площа, кількість мешканців, власник, адреса, кількість поверхів та фото на номер +380975220925. Приймаються лише повідомлення на Telegram чи WatsApp, дзвінки не приймаються».

«Прошу молодь допомогти своїм батькам, дідусям і бабусям, літнім сусідам із передачею нам потрібної інформації про пошкодження їхнього житла!» – додав міський голова.

Нагадаємо, раніше Олександр Маркушин розповів, як в Ірпені проводиться збір даних про пошкодження й руйнування, яких зазнали житлові будинки


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300