До кінця грудня в Ірпені відкриють нову амбулаторію

До кінця 2019 року на вулиці Білокур в Ірпені на Київщині відкриється нова амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Про це повідомляє Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

«Всі в очікуванні новорічних та різдвяних подарунків. Наш колектив та наші пацієнти – не виняток. Цього разу, дякуючи Ірпінській міській раді, подарунком стане відкриття нової (п’ятої) амбулаторії сімейної медицини, що розташована за адресою вул. Білокур, 1-а у м. Ірпінь. Відкриття плануємо вже на кінець грудня цього року», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на даний момент розроблено робочий проєкт приміщення та проведено перепланування у відповідності до державних будівельних норм, ведеться внутрішній ремонт, розраховано кошторис, виділено кошти з міського бюджету та придбано необхідне устаткування (відповідно до табеля оснащення медичних амбулаторій), підібрано необхідний штат медичних працівників.

У центрі наголошують, що в цій амбулаторії будуть вести прийом сімейні лікарі, терапевти й педіатри, які зможуть забезпечити первинною медичною допомогою 10–15 тисяч жителів міста.

Нагадаємо, в кінці серпня Ірпінська міська рада ухвалила рішення про відкриття в місті двох нових амбулаторій. Одна з них – на вул. Білокур – займе близько 200 кв. м. У ній облаштують п’ять консультаційних кабінетів, у яких позмінно працюватимуть лікарі, кабінет щеплень і маніпуляційну. Крім лікарів первинної ланки, сюди для надання консультацій залучатимуть вузьких спеціалістів, а також планують запровадити лабораторні послуги.

НОВИНИ

Відкрилося реконструйоване за 20 днів інфекційне відділення Ірпінської лікарні (фото)

Сьогодні, 14:35

Детальніше
Володимир Карплюк показав готове до відкриття інфекційне відділення Ірпінської лікарні (відео)

Сьогодні, 12:07

Детальніше
Завідувач ірпінської «інфекційки» спростував фейк чорної піарниці Михайлини Скорик-Шкарівської

Сьогодні, 11:11

Детальніше
Нові рекорди CОVID-19 в Україні: за добу — 311 інфікованих, 12 померлих

Сьогодні, 10:07

Детальніше
В Ірпені реконструюють двір по вулиці Українській, 80-А (відео)

09 кві 21:26

Детальніше
Компанія «Ecosoft» долучилася до реконструкції інфекційного відділення Ірпінської лікарні

09 кві 19:48

Детальніше
В Ірпені влада і духовенство обговорили особливості святкування Великодня в період карантину

09 кві 15:53

Детальніше
Коронавірус у сусідів: у Бучі — 6 випадків, у Києво-Святошинському районі — 37

09 кві 15:14

Детальніше
Всі новини