До кінця грудня в Ірпені відкриють нову амбулаторію

photoeditorsdk-export (4)

До кінця 2019 року на вулиці Білокур в Ірпені на Київщині відкриється нова амбулаторія загальної практики – сімейної медицини. Про це повідомляє Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

«Всі в очікуванні новорічних та різдвяних подарунків. Наш колектив та наші пацієнти – не виняток. Цього разу, дякуючи Ірпінській міській раді, подарунком стане відкриття нової (п’ятої) амбулаторії сімейної медицини, що розташована за адресою вул. Білокур, 1-а у м. Ірпінь. Відкриття плануємо вже на кінець грудня цього року», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на даний момент розроблено робочий проєкт приміщення та проведено перепланування у відповідності до державних будівельних норм, ведеться внутрішній ремонт, розраховано кошторис, виділено кошти з міського бюджету та придбано необхідне устаткування (відповідно до табеля оснащення медичних амбулаторій), підібрано необхідний штат медичних працівників.

У центрі наголошують, що в цій амбулаторії будуть вести прийом сімейні лікарі, терапевти й педіатри, які зможуть забезпечити первинною медичною допомогою 10–15 тисяч жителів міста.

Нагадаємо, в кінці серпня Ірпінська міська рада ухвалила рішення про відкриття в місті двох нових амбулаторій. Одна з них – на вул. Білокур – займе близько 200 кв. м. У ній облаштують п’ять консультаційних кабінетів, у яких позмінно працюватимуть лікарі, кабінет щеплень і маніпуляційну. Крім лікарів первинної ланки, сюди для надання консультацій залучатимуть вузьких спеціалістів, а також планують запровадити лабораторні послуги.

НОВИНИ

Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги відзначив четвертий день народження

Сьогодні, 09:08

Детальніше
«ПО СУТІ»: «Добробат»

24 вер 20:53

Детальніше
Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

23 вер 20:39

Детальніше
Проєкт «Irpin Reconstruction Summit» презентували на Європейському форумі сталих міст

23 вер 18:12

Детальніше
Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

23 вер 16:48

Детальніше
Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей (відео)

23 вер 15:36

Детальніше
Поліція розшукує свідків розстрілу окупантами цивільної автоколони в Ірпені

23 вер 14:57

Детальніше
Працівники Бучанського військкомату отримали медалі «За заслуги перед містом Ірпінь» (фото)

23 вер 12:41

Детальніше
Всі новини