Реклама

Дві жительки Приірпіння увійшли до числа переможців написання радіодиктанту

Photoeditorsdk Export 2019 11 19t211826.786

Серед переможців цьогорічної акції «Всеукраїнський диктант національної єдності», яка відбулася 8 листопада – щонайменше дві представниці Ірпінського регіону. Про це повідомляє 04597.com.ua із посиланням на сайт Українського радіо.

Перше місце посіли ті учасники акції, які написали диктант зовсім без помилок (це лише двоє людей із майже 6 тисяч, що надіслали свої роботи на перевірку), друге місце — ті, які написали одне із слів без потрібних лапок, і третє — ті, хто допустив одну більш суттєву помилку.

Серед 33 володарів другого місця – гостомельчанка Наталія Яницька; третє місце поділила з 30-ма співвітчизниками мешканка Ірпеня Наталя Ковтонюк.

Варто відзначити, що місце свого проживання повідомили не всі лауреати – це зокрема, один із двох абсолютних переможців, п’ятеро «срібних» призерів і четверо «бронзових».

Нагадаємо, в Ірпені організоване написання диктанту відбулося в центральній міській бібліотеці. У прямому радіоефірі текст читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови й літератури Олександр Авраменко, який складає радіодиктанти протягом 13 років. Цього разу він застосував кілька елементів на перевірку знання нової редакції правопису.

На відміну від попередніх років, охочі мали надіслати текст електронними засобами зв’язку протягом 15 хвилин після завершення диктанту.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності проводиться вже 19 років поспіль із нагоди Дня української писемності та мови.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама