Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив першу відеорозповідь про зруйнований будинок ірпінської сім’ї (відео)

Photoeditorsdk Export (1)

Фонд відновлення Ірпеня почав публікувати короткі відеофільми про приватні будинки ірпінських родин, зруйновані внаслідок російської агресії. Перша відеорозповідь – про будинок родини Овдейчуків по вулиці Щасливій, 24.

«24 лютого на щойно відбудованому першому поверсі свого будинку родина Овдейчуків планувала відзначити День народження чоловіка й батька – Олександра. Але о 5-й годині ранку життя змінилося. З 24 лютого по 6 березня родина ховалася на першому поверсі. А 13 березня будинок був вщент зруйнований снарядами російської армії. Разом із будинком згорів гараж з автомобілем доньки», – розповів на своєму телеграм-каналі співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.   .

Він зазначив, що відбудувати будинок самотужки родина не може. Чоловік і дружина залишилися без роботи, сім’я просить про допомогу.

«Ви вже зараз можете допомогти у відновленні цього будинку, відправивши переказ з приміткою “Родині Овдейчуків”», – відзначив Карплюк.

Нагадаємо, раніше він повідомив, що Фонд відновлення Ірпеня почав збір матеріалів для відновлення постраждалого або знищеного багатоповерхового та приватного житла і найближчим часом розпочне передачу цих матеріалів власникам помешкань.

У День Ірпеня, 11 вересня, Володимир Карплюк звернувся до всіх компаній, які є виробниками, постачальниками та реалізаторами будівельних матеріалів, із проханням надати допомогу місту.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!