Футбольний клуб із Михайлівки-Рубежівки вийшов у чвертьфінал інтернет-проєкту «Найпопулярніша команда Київщини»
02 Dec 14:36, 2021
Футбольний клуб «Сокіл» із Михайлівки-Рубежівки вийшов у чвертьфінал історичного інтернет-проєкту «Найпопулярніша команда Київщини». В 1/8 фіналу «Сокіл» узяв гору над професійним клубом «Діназ» із Вишгорода. Про це свідчать результати голосування на сайті «Київщина футбольна», яке завершилося 1 грудня.
Футболісти з Михайлівки-Рубежівки отримали 56,32% голосів, а їхні суперники – 43.68%.
Нагадаємо, мета проєкту – з’ясувати рівень народної любові до футбольних дружин області всіх часів. Відбір претендентів на участь у фінальній частині проходив упродовж 2021 року в районах Київщини. У результаті рейтингового голосування в 1/16 вийшли 30 команд. У цьому раунді «Сокіл» отримав перевагу над «Партизаном» із Кодри.
Як повідомлялося, наприкінці жовтня «Сокіл» став срібним призером Суперліги Києво-Святошинського регіону, а 7 листопада посів друге місце в турнірі за регіональний Кубок.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!