Гостомельська Бригада НГУ вчиться військовій та медичній тактиці

НГ_титул

Гостомельська Бригада швидкого реагування Національної гвардії України готується до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції Об’єднаних сил (ОСС), яка триває на сході України. Зокрема, бійці проходять військову підготовку та заняття з тактичної медицини згідно міжнародних стандартів та протоколу TCCC — Tactical Combat Casualty Care.

«На полігоні в Старому триває бойове злагодження наших підрозділів — гвардійці готуються до виконання бойових завдань за призначенням. Наші бійці проходять активну підготовку по тактиці, вогневій і топографії, відпрацьовують заняття з тактичної медицини, а саме — надання допомоги по протоколу TCCC та евакуацію пораненого, бо в нашій Бригаді ми ніколи не залишаємо своїх на полі бою. Гостомельська Бригада готова до будь-яких завдань і ми виконаємо їх професійно», — зазначається у повідомленні Бригади.

Також в Бригаді подякували керівнику та колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» за допомогу в облаштуванні спортивного залу та подарований дрон для проведення розвідувальних дій в зоні ОСС:

«Це вже не перша їхня шефська допомога нашій частині: раніше нам посприяли в облаштуванні спортзалу, де сьогодні займаються наші бійці, а тепер ми отримали і квадрокоптер, який буде передано для потреб нашої розвідки. Щиро дякуємо за довіру й обіцяємо знайти цій техніці гідне застосування в зоні проведення ООС! Нацгвардія — з народом!»

Раніше, Андрій Куліш, прес-офіцер Бригади швидкого реагування Національної гвардії України, яка дислокується у Приірпінні в смт. Гостомель, розказав ITV, що його підрозділ зараз проходить навчання за стандартами військового блоку НАТО. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У пам’ять про загиблих захисників в Ірпені відкрили нові меморіальні дошки (відео)

31 бер 19:42

Детальніше
Села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили річницю визволення від російських окупантів

31 бер 19:28

Детальніше
На дрон: в Ірпінському академічному ліцеї провели благодійний ярмарок

31 бер 17:33

Детальніше
В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста

31 бер 15:52

Детальніше
В Ірпені презентували поштовий блок до річниці звільнення Київщини від окупантів (відео)

31 бер 13:59

Детальніше
Світлофорне керування: компанія Ticon запропонувала шляхи вирішення проблеми заторів в Ірпені

31 бер 11:20

Детальніше
Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 - там тривають будівельні роботи

31 бер 10:17

Детальніше
У лісах Ірпінської громади продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети

31 бер 08:59

Детальніше
Всі новини