Гостомельська Бригада НГУ вчиться військовій та медичній тактиці

НГ титул

Гостомельська Бригада швидкого реагування Національної гвардії України готується до виконання бойових завдань в зоні проведення Операції Об’єднаних сил (ОСС), яка триває на сході України. Зокрема, бійці проходять військову підготовку та заняття з тактичної медицини згідно міжнародних стандартів та протоколу TCCC — Tactical Combat Casualty Care.

«На полігоні в Старому триває бойове злагодження наших підрозділів — гвардійці готуються до виконання бойових завдань за призначенням. Наші бійці проходять активну підготовку по тактиці, вогневій і топографії, відпрацьовують заняття з тактичної медицини, а саме — надання допомоги по протоколу TCCC та евакуацію пораненого, бо в нашій Бригаді ми ніколи не залишаємо своїх на полі бою. Гостомельська Бригада готова до будь-яких завдань і ми виконаємо їх професійно», — зазначається у повідомленні Бригади.

Також в Бригаді подякували керівнику та колективу ДП «НАЕК «Енергоатом» за допомогу в облаштуванні спортивного залу та подарований дрон для проведення розвідувальних дій в зоні ОСС:

«Це вже не перша їхня шефська допомога нашій частині: раніше нам посприяли в облаштуванні спортзалу, де сьогодні займаються наші бійці, а тепер ми отримали і квадрокоптер, який буде передано для потреб нашої розвідки. Щиро дякуємо за довіру й обіцяємо знайти цій техніці гідне застосування в зоні проведення ООС! Нацгвардія — з народом!»

Раніше, Андрій Куліш, прес-офіцер Бригади швидкого реагування Національної гвардії України, яка дислокується у Приірпінні в смт. Гостомель, розказав ITV, що його підрозділ зараз проходить навчання за стандартами військового блоку НАТО. 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Молодіжний парламент Ірпеня співпрацюватиме з Освітньою академією "UAdvise" (відео)

18 Apr 20:38

Детальніше
Як зацікавити дитину українськими міфами: Нік Лисицький презентує новий мультивсесвіт за мотивами української міфології

18 Apr 16:05

Детальніше
Мільйон в Ірпені й триста тисяч в Обухові: скільки заробляють "земельники" у міськрадах Київщини

18 Apr 15:46

Детальніше
В Ірпені відкрилася міні-виставка картин «Ірпінь: поранений, але нескорений»

18 Apr 14:54

Детальніше
Діток з Ірпінської громади запрошують на майстер-клас з розпису писанок

18 Apr 14:38

Детальніше
У Бородянці плестимуть маскувальні сітки

18 Apr 13:47

Детальніше
В Ірпені провели навчальні заняття з тактичної підготовки для учасників «Джури»

18 Apr 10:45

Детальніше
Як отримати податкові знижки розбиралися в ірпінському просторі «Вільна» (відео)

17 Apr 21:00

Детальніше
Всі новини
300x300