Громадські слухання щодо генплану Ірпеня законні – рішення Верховного Суду

sud-iski

Колегія суддів Касаційного адміністративного суду підтвердила, що громадські слухання стосовно оновлення генерального плану Ірпеня, які відбулися 30 листопада 2018 року, були проведені відповідно до законодавства. Про це повідомила «Правда Ірпеня». Відповідна постанова суду була прийнята у п’ятницю, 13 березня. 

У документі йдеться про те, що Верховний Суд вважає правильним висновок судів попередніх інстанцій, що здійснення повідомлення громадян про проведення громадських слухань в Ірпені «є достатніми та належними засобами щодо повідомлення даної інформації».

Окрім того, колегія суддів відхилила доводи позивача про відсутність в опублікованому відповідачем повідомленні зазначення про проведення громадських обговорень, які повинні передувати громадським слуханням, «оскільки громадські слухання є формою громадського обговорення, а не первинним етапом по відношенню до такого».

Відтак колегія суддів Верховного Суду, погоджуючись із судами попередніх інстанцій, відмовила в задоволенні позову і зазначила про відсутність бездіяльності відповідачів при підготовці та проведенні громадських обговорень генерального плану Ірпеня.

Нагадаємо, в березні 2019 року Київський окружний адміністративний суд підтвердив, що громадські обговорення та слухання в Ірпені щодо оновлення генплану відбулися в передбаченому законом порядку. 

Влітку 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд виніс рішення, згідно з яким громадські слухання щодо оновлення генерального плану Ірпеня відбулися відповідно до законодавства. Суд відхилив апеляційну скаргу громадянина Сергія Гапона на рішення Київського окружного адміністративного суду, який раніше визнав правомірність дій виконкому Ірпінської міської ради та в. о. міського голови під час скликання і проведення громадських слухань.

Також Київський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні аналогічного адміністративного позову власнику інтернет-провайдера «Бест» Олексію Зіневичу, вирішивши, що громадські слухання щодо оновлення генплану Ірпеня відбулися в передбаченому законом порядку.

НОВИНИ

Для участі у велоперегонах «GRVL200 – Ірпінь 2021» зареєструвалося 100 спортсменів

Сьогодні, 17:41

Детальніше
Ірпінського ветерана привітали з прийдешнім святом Перемоги (фото)

07 тра 21:01

Детальніше
Олександр Маркушин закликав ірпінців разом вшанувати пам’ять жертв Другої світової і привітати ветеранів

07 тра 18:17

Детальніше
Будівництво нового приміщення ірпінського дитсадка «Віночок» (фото)

07 тра 17:43

Детальніше
У гостях у 96-річного ірпінського ветерана Миколи Бурлаки (відео)

07 тра 16:34

Детальніше
Ірпінські комунальники готують міське кладовище до поминальних днів (відео)

07 тра 15:58

Детальніше
Інвестиційна рада Ірпеня пропонує провести в місті фінал Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

07 тра 15:08

Детальніше
В ірпінському парку «Центральний» святкуватимуть День матері

07 тра 14:04

Детальніше
Всі новини